Львівські «Карпати» залишилися в УПЛ

21:32 8 червня 2019 р.

У перехідному поєдинку за право змагатися в наступному сезоні в Українській прем’єр-ліги між львівськими «Карпатами» й луцькою «Волинню» перемогу на її полі з рахунком 1:3 «вигризли» гості.

Про це повідомили в суботу, 8 червня, в інтернет-видання Sportanalytic.com», де також розповіли: «До перерви команди обмінялись забитими м'ячами, а в другій половині вилучення отримав капітан луччан Сергій Сімінін. Ближче до фінального свистка «Карпати» знову вийшли уперед, а в компенсований час зловили суперника на контратаці.

«Волинь» – «Карпати» – 1:3

Плей-оф. Матч-відповідь. 8 червня,, 19:00. Стадіон «Авангард», Луцьк. Сонячно. +28°

Арбітр – Максим Козиряцький (Запоріжжя).Асистенти арбітра: Олександр Жуков (Харків), Валентин Куцев (Київ). Четвертий арбітр – Андрій Коваленко (Полтава).

«Волинь»: Неділько, Сімінін, Болденков, Неплях (Козьбан, 90+1), Цюпа, Курко, Бартуловіч (Петько, 71), Хагназарі, Кожанов, Климець, Волошинович (Богомаз, 85).

Запасні: Когут, Ульянов, Маткобожик, Рябов.

Головний тренер – Андрій Тлумак.

«Карпати»: Кучинський, Мегреміч, Ковтун, Федецький, Мірошніченко, Кльоц, Онгла, Ді Франко (Бусько, 74), Гуцуляк, Мякушко, Понде (Дебелко, 85).

Запасні: Пеньков, Авраменко, Слива, Толочко, Лях, .

В.о. головного тренера – Олександр Чижевський.

Голи: Кожанов, 42 – Кльоц, 37, Понде, 82 (пен.), Мірошніченко, 90+4.

Попередження: Богомаз, 90+3 – Мегреміч, 47, Онгла, 52, Мякушко, 77, Кучинський, 90+2.

Вилучення: Сімінін, 70 (груба гра).

У пам’яті вболівальників ще залишилась бойова, хоч і безгольова нічия з «Волинню» у Львові. Нереалізація власних моментів та брак фарту не принесли «зелено-білим» переваги перед матчем-відповіддю. Все ж команда Андрія Тлумака знаходилась у трішки гіршому становищі, адже вдома їй ніяк не можна було пропускати, бо в цьому випадку довелось би відігрувати два м'ячі.

Завдання львів’ян зовсім не змінилось – перемогти та залишитись в елітному дивізіоні. Серйозні налаштування «леви» показали ще з перших хвилин матчу. Спочатку небезпечно з-за меж штрафного Кльоц пробив, але Неділько в падінні перевів м'яча на кутовий.

А через мить до карної зони хрестоносців увірвався Понде, пробивши низом в ближній кут воріт. Та цей удар знову ж таки парирував голкіпер. Підхопив атакувальний порив карпатівців Мірошніченко, який сміливо пішов на загострення і з лінії штрафного потужно пробив по воротах, але Неплях кинувся під м’яч і заблокував удар.

У перші п'ятнадцять хвилин матчу «Волинь» хоч і протидіяла карпатівцям та особливо гострих моментів не створювала. Чого не скажеш про другу половину тайму.

Спершу атаку господарів непогано завершив Бартуловіч, низом пробивши по воротах – Кучинський прибрав м'яча до рук. А потім грубо помилився в своєму штрафному Федецький, залишивши круглого Кожанову, що призвело до перестрілки у володіннях Кучинського. Денис прострілив на Волошиновича, у якого не вийшов удар метрів з п'яти, м'яч зрикошетив від ноги Кожанова та прокотився поруч зі стійкою.

Команди не збавляли атакувального темпу та не рідко грубо порушували правила. Так невдовзі Понде заробив право на виконання штрафного удару в 30-ти метрах від воріт Неділька. Мякушку удар зі стандарту не вдався – м’яч пролетів поруч зі штангою. За п’ять хвилин Понде знову збили поблизу карної зони лучан – ще один небезпечний стандарт для «Карпат». Цього разу його виконав Кльоц, ідеальним ударом відправивши круглого у ворота Неділька!

Та піти на перерву за переваги «зелено-білим» не вдалось – через п’ять хвилин волиняни зрівняли рахунок. Цюпа з лівого флангу навісив у штрафний, де карпатівці не вслідкували за Кожановим, який головою спокійно пробив у нижній кут воріт – 1:1...

По перерві «Волинь» стала діяти агресивніше та мала кілька небезпечних нагод. Спершу небезпеку в штрафному «Карпат» створив Волошинович, згодом Климець опинився біля володінь «зелено-білих», але пробив повз дальній кут. А невдовзі Хагназарі метрів з десяти відправив круглого вище воріт. Та після цього пристрасті біля воріт львів’ян не вщухли.

Цього разу по м’ячеві приклався Бартуловіч, та Кучинський відправив круглого на кутовий. Після навісу з позначки Болденков головою розстрілював ворота, але неймовірним чином Кучинський відбив м'яча. Після цього Мякушко швидко вибіг у контратаку, однак досить швидко опинився на газоні, через грубий підкат Сімініна. Максим Козиряцький покарав капітана лучан прямою червоною карткою.

А за десять хвилин до завершення матчу «Волинь» заробила пенальті у власні ворота – Болденков порушив правила проти Кльоца. Вирок арбітра впевнено виконав Понде – 2:1. А вже у додатковий час Денис Мірошніченко встановив остаточний рахунок матчу, зблизька розстрілявши ворота Неділька – 3:1!

Усе це розповіли в суботу, 8 червня, в інформаційному центрі «Карпат».