Львівські «Карпати» залишилися в УПЛ

21:32 8 червня 2019 р.


Фото: sportanalytic.com

У перехідному поєдинку за право змагатися в наступному сезоні в Українській прем’єр-ліги між львівськими «Карпатами» й луцькою «Волинню» перемогу на її полі з рахунком 1:3 «вигризли» гості.

Про це повідомили в суботу, 8 червня, в інтернет-видання Sportanalytic.com», де також розповіли: «До перерви команди обмінялись забитими м'ячами, а в другій половині вилучення отримав капітан луччан Сергій Сімінін. Ближче до фінального свистка «Карпати» знову вийшли уперед, а в компенсований час зловили суперника на контратаці.

«Волинь» – «Карпати» – 1:3

Плей-оф. Матч-відповідь. 8 червня,, 19:00. Стадіон «Авангард», Луцьк. Сонячно. +28°

Арбітр – Максим Козиряцький (Запоріжжя).Асистенти арбітра: Олександр Жуков (Харків), Валентин Куцев (Київ). Четвертий арбітр – Андрій Коваленко (Полтава).

«Волинь»: Неділько, Сімінін, Болденков, Неплях (Козьбан, 90+1), Цюпа, Курко, Бартуловіч (Петько, 71), Хагназарі, Кожанов, Климець, Волошинович (Богомаз, 85).

Запасні: Когут, Ульянов, Маткобожик, Рябов.

Головний тренер – Андрій Тлумак.

«Карпати»: Кучинський, Мегреміч, Ковтун, Федецький, Мірошніченко, Кльоц, Онгла, Ді Франко (Бусько, 74), Гуцуляк, Мякушко, Понде (Дебелко, 85).

Запасні: Пеньков, Авраменко, Слива, Толочко, Лях, .

В.о. головного тренера – Олександр Чижевський.

Голи: Кожанов, 42 – Кльоц, 37, Понде, 82 (пен.), Мірошніченко, 90+4.

Попередження: Богомаз, 90+3 – Мегреміч, 47, Онгла, 52, Мякушко, 77, Кучинський, 90+2.

Вилучення: Сімінін, 70 (груба гра).

У пам’яті вболівальників ще залишилась бойова, хоч і безгольова нічия з «Волинню» у Львові. Нереалізація власних моментів та брак фарту не принесли «зелено-білим» переваги перед матчем-відповіддю. Все ж команда Андрія Тлумака знаходилась у трішки гіршому становищі, адже вдома їй ніяк не можна було пропускати, бо в цьому випадку довелось би відігрувати два м'ячі.

Завдання львів’ян зовсім не змінилось – перемогти та залишитись в елітному дивізіоні. Серйозні налаштування «леви» показали ще з перших хвилин матчу. Спочатку небезпечно з-за меж штрафного Кльоц пробив, але Неділько в падінні перевів м'яча на кутовий.

А через мить до карної зони хрестоносців увірвався Понде, пробивши низом в ближній кут воріт. Та цей удар знову ж таки парирував голкіпер. Підхопив атакувальний порив карпатівців Мірошніченко, який сміливо пішов на загострення і з лінії штрафного потужно пробив по воротах, але Неплях кинувся під м’яч і заблокував удар.

У перші п'ятнадцять хвилин матчу «Волинь» хоч і протидіяла карпатівцям та особливо гострих моментів не створювала. Чого не скажеш про другу половину тайму.

Спершу атаку господарів непогано завершив Бартуловіч, низом пробивши по воротах – Кучинський прибрав м'яча до рук. А потім грубо помилився в своєму штрафному Федецький, залишивши круглого Кожанову, що призвело до перестрілки у володіннях Кучинського. Денис прострілив на Волошиновича, у якого не вийшов удар метрів з п'яти, м'яч зрикошетив від ноги Кожанова та прокотився поруч зі стійкою.

Команди не збавляли атакувального темпу та не рідко грубо порушували правила. Так невдовзі Понде заробив право на виконання штрафного удару в 30-ти метрах від воріт Неділька. Мякушку удар зі стандарту не вдався – м’яч пролетів поруч зі штангою. За п’ять хвилин Понде знову збили поблизу карної зони лучан – ще один небезпечний стандарт для «Карпат». Цього разу його виконав Кльоц, ідеальним ударом відправивши круглого у ворота Неділька!

Та піти на перерву за переваги «зелено-білим» не вдалось – через п’ять хвилин волиняни зрівняли рахунок. Цюпа з лівого флангу навісив у штрафний, де карпатівці не вслідкували за Кожановим, який головою спокійно пробив у нижній кут воріт – 1:1...

По перерві «Волинь» стала діяти агресивніше та мала кілька небезпечних нагод. Спершу небезпеку в штрафному «Карпат» створив Волошинович, згодом Климець опинився біля володінь «зелено-білих», але пробив повз дальній кут. А невдовзі Хагназарі метрів з десяти відправив круглого вище воріт. Та після цього пристрасті біля воріт львів’ян не вщухли.

Цього разу по м’ячеві приклався Бартуловіч, та Кучинський відправив круглого на кутовий. Після навісу з позначки Болденков головою розстрілював ворота, але неймовірним чином Кучинський відбив м'яча. Після цього Мякушко швидко вибіг у контратаку, однак досить швидко опинився на газоні, через грубий підкат Сімініна. Максим Козиряцький покарав капітана лучан прямою червоною карткою.

А за десять хвилин до завершення матчу «Волинь» заробила пенальті у власні ворота – Болденков порушив правила проти Кльоца. Вирок арбітра впевнено виконав Понде – 2:1. А вже у додатковий час Денис Мірошніченко встановив остаточний рахунок матчу, зблизька розстрілявши ворота Неділька – 3:1!

Усе це розповіли в суботу, 8 червня, в інформаційному центрі «Карпат».

DailyLviv.com

Прокурори САП вручили підозру п’ятьом народним депутатам України

Семеро звіздарів отримали нагороди і подяки від міського голови Львова

Німеччина дала на світло Україні найбільше

Ніацинамід у сучасній косметології: баланс, відновлення та контроль шкіри

Олександр Садовніченко, Володимир Костирко. 32-річного уродженця Донеччини і 52-річного львів'янина поховають на Личакові

100 безплатних годин паркування на місяць у Львові. Хто матиме право

Інформація Укренерго про відключення електроенергії 30 грудня

Москва погрожує помстою за нібито український удар по держрезиденції Путіна

Де кращє купити домен .COM.UA для українського сайту?

На вулиці Пасічній у Львові можна буде довідатися про розташування могили

3000 грн для сімей у Львові, у яких народилося одночасно троє і більше дітей

Путін боїться, щоб у майбутньому його не заарештували на території рф

Зеленський розповів про досягнення від зустрічі з Трампом

Вдарив дружину кулаком в обличчя. На Львівщині судитимуть зловмисника

Зникла два тижні тому. На Стрийщині розшукують 63-річну жінку

Як придбати оригінальне взуття Adidas і не натрапити на репліку: корисні поради

Спецкомісію з розгляду житлових питань ВПО у Львові очолила Ірина Кулинич

У Львові придумали, що буде на місці демонтованого монументу бойової слави

Тренди ботфортів останніх сезонів: що залишиться актуальним надовго

РФ, ймовірно, готує масовану атаку по Україні у переддень новорічних свят

Завтра на Львівщині знову захурделить

Уперше в Україні ЦНАП Львова запустив чат-бот зі штучним інтелектом. Як це працює

У ЛМР надали відповіді на поширені питання щодо Меморіалу Героїв України на Личакові

Посадовця «Укренерго» та його спільників викрили на схемі незаконного заволодіння електроенергією на 168 млн

У Міненерго повідомили, коли світло буде без графіків

Гарантії безпеки будуть дієвими після затвердження Конгресом США та парламентами країн ЄС, - Зеленський

Захворюваність на грип та ГРВІ на Львівщині йде на спад

Укренерго у більшості регіонів вимушено застосовує заходи обмеження та аварійні відключення

7 років за ґратами проведе львів'янин за невдалу спробу вкрасти гаманець

Чому оренда VPS — це вигідно для стартапів?

1375 двірників зранку чистили засніжений Львів

Нічне відновлення спортсмена: роль магнію у глибокому сні

Правоохоронці обшукують керівництво Закарпатського ТЦК

Детективи, які потрібно читати

На Донеччині загарбники розстріляли двох українських військовополонених

У Львові у багатоквартирному будинку горіла ліфтова шахта

86 населених пунктів Львівщини мають проблеми з електропостачанням

На Львівщині водійка на Mercedes виїхала на зустрічну смугу і зіткнулася зі Chevrolet

Четверо дітей травмувалися у ДТП біля Стрия

Марʼян Кіт, Володимир Кусень, Юрій Котович, Андрій Потопа. Прощання