Львівські «Карпати» вирушили до Туреччини

11:48 24 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: fckarpaty.com

«Зелено-білі» повернуться до Львова 16 лютого,

В інформаційній службі львівського футбольного клубу «Карпати» опублікували сьогодні, 24 січня, фоторепортаж з аеропорту й повідомили: «Після двох тижнів підготовки у Львові, «зелено-білі» готові вирушити до Туреччини. Нагадаємо, що тривалість закордонних зборів стане довшою, аніж зазвичай – в Україну команда планує повернутися 16 лютого, напередодні першого офіційного поєдинку в 2018 році проти луганської «Зорі», що відбудеться у неділю, 18 лютого».

«Тренерський штаб «Карпат» вибрав 23 футболістів, з яким працюватиме на зборах. Це воротарі Роман Підківка, Роман Мисак, Вадим Ющишин, захисники Артем Федецький, Орест Лебеденко, Іван Лобай, Денис Мірошніченко, Андрій Нестеров, Ніка Сандохадзе, Назар Стасишин, півзахисники Ігор Худоб’як, Олег Голодюк, Амбросій Чачуа, Дмитро Кльоц, Сергій Мякушко, Назар Вербний, Юрій Ткачук, Франціско ді Франко, Мар'ян Швед, Олексій Гуцуляк, Хорхе Карраскаль і нападники Леонід Акулінін, Роман Дебелко», – поінформували також у «Карпатах».

«Зелено-білі» запланували сім спарингів: 29 січня – з «Кешля» (Азербайджан), 1 лютого – «Ягелонія» (Польща), 4 лютого – зі «Септемврі» (Болгарія), 8 лютого – з «Младост» (Сербія), з 10 лютого – БАТЕ (Білорусь), 11 лютого – з «Дебрецен» (Угорщина), 14 лютого – зі «Самгуралі» (Грузія)», – повідомили також в інформаційній служби ФК «Карпати».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини