Львівські «Карпати» вийшли в 1/4 фіналу Кубка України

20:05 31 жовтня 2018 р.

Фото до новини

«Карпати» перемогли «Черкащину-Академію» в матчі 1/8 Кубка України з мінімальним рахунком.

«Зелені леви» виставили на матч проти «Черкащини-Академії» основний склад, але довго не могли забити. «Карпати» діяли гостріше, але організовані дії в обороні господарів не давали львівській команді відзначитись.

Наприкінці другого тайму львівська команда все ж спромоглась забити гол. Відзначився Крістіан Понде на 80-й хвилині гри. Матч закінчився з рахунком 0:1 на користь «Карпат».

Про це повідомили в середу, 31 жовтня, інтернет-виданні «Футбол 24».

Натомість в інформаційний центр ФК «Карпати» опублікували статистику сьогоднішнього матчу:

«Черкащина-Академія» – «Карпати» – 0:1 (0:0)

1/8 фіналу Кубка України. 31 жовтня, 18:00. Черкаси, стадіон «Центральний». Хмарно. +10°.

Арбітр – Андрій Коваленко (Полтава). Асистенти арбітра: Руслан Єрмоленко (Чернігів), Олександр Марчик (Київ).

«Черкащина-Академія»: Панченко, Кошелюк, Тарасенко, Бурлін, Орел, Зеленевич, Євдокімов, Тищенко, Сафонов, Сторчоус, Локтіонов.

Запасні: Марченко, Шведенко, Бойко, Нікішов, Шурубура, Недождій, Тенжицький.

Головний тренер – Олександр Кирилюк.

«Карпати»: Шевченко, Федецький, Бородай, Мегреміч, Лебеденко, Ербес, Ді Франко, Понде, Швед, Карраскаль, Гуцуляк.

Запасні: Кучинський, Мірошніченко, Ковтун, Кльоц, М’якушко, Мендес, Санчес.