Львівські «Карпати» вибули з розіграшу Кубка України

17:00 7 квітня 2019 р.

«Зелено-білі» гірше виконали серію післяматчевих пенальті.

Клуб першої ліги – «Інгулець» зі селища Петрове – переміг в Олександрії в матчі 1/4  розіграшу Кубка України львівські «Карпати».

Основний час матчу завершився внічию 1:1. Після голу Щедрого на 50-й хвилині «Інгулець» був попереду.

Але на 7-й компенсованій хвилині Швед зрівняв рахунок і перевів матч у додатковий час. Усе вирішилось в серії післяматчевих пенальті, яку виграв «Інгулець» 5:4.

Про це опублікували статистику матчу в Олександрії:

«Інгулець» (Петрове) – «Карпати» (Львів) – 0:0 (5:4)

7 квітня. 1/4 фіналу Кубка України, Олександрія, КСК «Ніка». Сонячно. +18°

Арбітр – Євген Арановський (Київ).

«Інгулець»: Ситников, Запорожець, Клименко (Піднебенний, 80), Мішуренко (Сула, 98), Коваленко (Січінава, 88), Павлов, Балан, Щедрий (Козак, 76), Ковальов, Лупашко, Синьогуб.

Запасні: Шухман, Писко, Акименко.

Головний тренер – Сергій Лавриненко.

«Карпати»: Кучинський, Ковтун (Сандохадзе, 80), Папа, Мегреміч, Мякушко, Ді Франко (Толочко, 60), Онгла, Гуцуляк, Йода, Швед, Понде (Варгас, 73).

Запасні: Пеньков, Нестеров, Бусько, Бедойя.

Головний тренер – Фабрі Гонсалес.

Голи: Щедрий, 50 – Швед, 90+7.

Післяматчеві пенальті: Гуцуляк (0:1), Ковальов (1:1), Мякушко (1:2), Синьогуб (2:2), Онгла (2:3), Піднебенний (3:3), Йода (3:3), Козак (4:3), Варгас (4:4), Сула (5:4).

Попередження: Мішуренко, 83, Піднебенний, 106, Балан, 120 – Ді Франко, 31, Гуцуляк, 54, Папа, 65, Толочко, 92, Варгас, 103, Онгла, 106.

Вилучення: Толочко, 100 (друге попередження).