Львівські «Карпати» провели перше тренування

17:20 10 січня 2018 р.

  • 0
  • 1428


Фото: fckarpaty.com

«Зелено-білі» вилетять на збори до Туреччини 24 січня.

В інформаційному центрі ФК «Карпати» повідомили в середу, 10 січня: «Футболісти та тренери львівських «Карпат» сьогодні зібралися на заміській базі у Брюховичах, аби розпочати підготовку до весняної частини чемпіонату. Насампере, команді представили нового тренера із фізичної підготовки – відомого українського спеціаліста Павла Сіренка». Одразу ж і перше заняття, щоправда, не на полі, а в брюховицькому лісі».

«Уся команда, очолювана Артемом Федецьким, побігла витоптаними та присипаними дрібним снігом стежинами. Разом з іншими – Юрій Ткачук та Назар Вербний, які останні півроку провели в оренді у Винниках. Друга частина заняття пройшла у тренажерному залі, знову ж таки під керівництвом Павла Сіренка», – розповіли також в інформаційному центрі.

«Упродовж наступних днів «зелено-білі» працюватимуть над відновленням фізичних кондицій. На збори до Туреччини команда вилетить 24 січня», – повідомили також в інформаційному центрі ФК «Карпати».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:12 20 липня 2018 р.

ФК «Львів» презентував своїх новобранців

У п’ятницю, 20 липня, на «Арені Львів» відбулася передсезонна прес-конференція футбольного клубу «Львів» перед початком чемпіонату України серед команд прем’єр-ліги сезону 2018-2019 років.

Рубрика: Спорт

  • 0
  • 861

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Рейтинги кандидатів у президенти

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу