Львівські «Карпати» покарані забороною трансферної діяльності

14:10 22 грудня 2017 р.

Володимир Гудима

Володимир Гудима
Фото: rbc.ua

Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України ухвалив рішення в справі Володимира Гудими.

Контрольно-дисциплінарний комітет (КДК) Федерації футболу України (ФФУ) позбавив львівські «Карпати» трьох очок, оскільки його керівництво, яке досі не розрахувалося зі своїм колишнім гравцем Володимиром Гудимою, знову не виконало припис КДК. Якщо це рішення набуде чинності, то «Карпати» опиняться на останній сходинці турнірної таблиці.
Окрім цього, стартувала безстрокова заборона на трансферну діяльність львівських «Карпат». Її скасують лише тоді, як клуб розрахується із Гудимою. Про це заявив відповідальний секретар ФФУ Ігор Грищенко.
Дослівно ж він пояснив: «КДК ФФУ зобов’язав «Карпати» відмовитись від позову в суді загальної юрисдикції. На жаль, клуб  не зовсім коректно це рішення виконав – вони не відмовилися від позову, а наголосили про те, що заява залишилась без розгляду, що залишає в них право звернутися повторно до суду загальної юрисдикції. Враховуючи це, КДК вважає, що рішення не було виконане, тому до «Карпат» було застосована санкція у вигляді позбавлення трьох турнірних очок».
Ігор Грищенко додав: «Також хочу звернути увагу на те, що, нарешті, у зв’язку із закриттям справи в суді загальної юрисдиккції, хоча і не належним чином, вступає в силу трансферний бан, який був накладений ще рішенням річної давнини. Тому, станом на сьогодні, принято рішення про застосування санкції у вигляді позбавлення трьох очок і починає діяти заборона реєстрації нових футболістів футбольним клубом «Карпати».
Про це повідомили на телеканалі «Футбол».

dailylviv.com

До теми

18:33 22 вересня 2021 р.

У неділю перекриють рух на відтинку Брюховичі - Лозино - Жовква та Лозино - Івано-Франкове: велоперегони

У неділю, 26 вересня, відбудуться традиційні велоперегони «Львівська Сотка. Осінь». Цьогоріч вже зареєструвались понад 650 учасників. Серед зареєстрованих - прихильники велоспорту з Білорусі, Туреччини та Молдови.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу