Львівські «Карпати» можуть позбавити права участі в змаганнях футбольної Української Прем’єр-ліги

17:55 30 травня 2014 р.


Фото: gazeta.lviv.ua

Як пояснили у п'ятницю в ФФУ – «якщо у встановлений строк вищевказані футбольні не покажуть позитивні зрушення у приведенні фінансового критерію до норми».

Сайт Федерації футболу України сьогодні, 30 травня,що в п’ятницю, 30 травня, під головуванням Ігоря Гатаулліна відбулося чергове засідання Комітету з атестації футбольних клубів Федерації футболу України. Серед питань порядку денного основним був пункт, який передбачав визначення кількості клубів на отримання атестату, який дає право участі у клубних змаганнях УЄФА спортивного сезону 2014/2015 рр.

Заслухавши інформацію від Ігоря Гатаулліна стосовно стану справ у клубах, що за спортивним критерієм отримали можливість взяти участь в єврокубках сезону 2014/15, а також після обговорення існуючих проблем у клубах-претендентах на отримання ліцензії УЄФА, члени Комітету склали список клубів для участі в європейських турнірах, який далі розглядатиме та затверджуватиме УЄФА.

Далі було розглянуто питання відповідності фінансовим вимогам та критеріям Регламенту з атестації клубів Прем’єр-ліги України  клубів ФК «Говерла» (Ужгород), ФК «Карпати» (Львів) та ФК «Волинь» (Луцьк). Ці три клуби поєднує одне − заборгованість перед футболістами або тренерами.

Після того, як було вислухано бачення представників клубів, яка були присутні на засіданні, Комітет визначив термін для виявлення позитивної динаміки у зменшенні існуючої заборгованості − 10 червня. Якщо у встановлений строк вищевказані футбольні клуби не покажуть позитивні зрушення у приведенні фінансового критерію до норми, Комітет залишить за собою право відкликати атестат на право участі у змаганнях Української Прем’єр-ліги сезону 2014/15.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу