Львівські «Карпати» можуть опинитися поза футболом

17:28 1 грудня 2017 р.


Фото: fckarpaty.com.ua

У львівського футбольного клубу можуть забрати атестат на участь у змаганнях.

Зі львівських «Карпат» можуть не лише зняти три очки – контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України (КДК ФФУ) погрожує їм жорсткішими санкціями через судову справу проти екс-гравця Володимира Гудими. За рішенням спортивного суду Лозанни, «Карпати» мали сплатити йому борг у 74 000 доларів, однак, замість виконання цього рішення, перенесли юридичне протистояння до суду загальної інстанції. А це – порушення норм ФІФА.

У разі, якщо клуб не відкличе позов, КДК ФФУ буде змушений застосувати жорсткі санкції. Для «Карпат», яких від останнього місця відділяють усього два бали, будь-яка втрата очок може стати критичною.

Адвокат Володимира Гудими – Андрій Руденко – повідомив: «У КДК ФФУ розглядаються дві наші скарги за фактом звернення «Карпат» до державного суду. КДК чекав рішення Лозанни. Як тільки Лозанна сказала, що рішення 2014-го року – в силі, його не можна переглядати, ми відразу відновили наші впровадження в КДК, а вони стосуються того, щоб КДК забов’язало «Карпати» відмовитися від позиву в державному суді. КДК вирішило все-таки повторно зобов’язати «Карпати» відмовитися від позиву. Це вони повинні зробити до 6 грудня, інакше будуть санкції у вигляді зняття турнірних очок.

Однак, зняття очок – не найстрашніше. У «Карпат» можуть забрати атестат на участь у змаганнях. Усі підстави для цього нібито є. Андрій Руденко повідомив також: «Якщо «Карпати» не будуть перечити, перешкоджати припиненню впроваджень у державному суді, то вони автоматично отримують трансферний бан, тому що рішення про трансферний бан вже прийнято. Сьогодні є заборона на трансферну діяльність,  на погрозу про кримінальну відповідальність вони кажуть: «Ні, ви не маєте права забороняти нам трансферну діяльність».

Про це повідомили сьогодні, 1 грудня, на телеканалі «Футбол 1», де також вважають: «Є всі підстави, щоб анулювати атестат «Карпат». «Карпати», завдячуючи забезпеченню позиву, отримали атестат на цей сезон. Але правила атестації говорять, що, якщо на момент видачі атестату або після його видачу є заборгованість, то атестат може бути анульований і посеред сезону. «Карпати» можуть отримати трансферний бан і взагалі опинитися поза футболом».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу