Львівські Карпати Димінського-Коломойського покинули УПЛ

21:19 22 липня 2020 р.

Футбольний клуб Карпати не зробив спроби оскаржити рішення КДК УФА про дострокове виключення Карпат із розіграшу сезону-2019/20.

УПЛ офіційно внесла зміни до турнірної таблиці через дострокове виключення Карпат із розіграшу сезону-2019/20. УПЛ отримала лист від Контрольно-дисциплінарного комітету Української асоціації футболу, в якому повідомляється, що рішення КДК від 9 липня цього року щодо ФК Карпати (Львів) набуло чинності, оскільки станом на 22 липня не було оскаржене клубом.

Як повідомляє прес-служба організації, за результатами розгляду, на підставі ст. 9 Регламенту УПЛ, були ухвалені такі рішення: зарахувати ФК Карпати (Львів) технічні поразки з рахунком 0:3 за неявку на матч без поважної причини у поєдинках 24-го та 29-го турів проти Маріуполя; зарахувати ФК Карпати (Львів) у матчах, що залишилося зіграти після повторної неявки, технічні поразки (-:+), а командам-суперницям – технічні перемоги (+:-).

Нагадаємо, що 9 липня КДК УАФ розглянув справу за заявою УПЛ стосовно неявки ФК Карпати (Львів) на матч 24-го туру проти Маріуполя, а також матч 29-го туру проти все того ж Маріуполя. Львівський клуб був виключений з УПЛ.

Про це повідомив Футбол24

На офіційному сайті ФК Карпати про нинішню подію не згадано жодного слова. 

dailylviv.com

До теми

17:01 13 серпня 2022 р.

Львівські Карпати гратимуть у групі А Першої ліги: коли і з ким

Дві кращі команди здобувають право на прямий вихід до УПЛ, третя і четверта команди Першої ліги зіграють матчі плей-офф за підвищення в класі – 3 місце Першої ліги грає з 14 місцем УПЛ, 4 місце грає з 13-м УПЛ.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу