Львівська спортшкола «Буревісник» може стати комунальною

15:15 30 жовтня 2018 р.


Фото: lvivrada.gov.ua

Депутати Львівської міськради розглянули на засіданні її постійної комісії культури, молодіжної політики й спорту звернення управління молоді та спорту ЛМР про погодження проекту ухвали «Про надання згоди щодо прийняття у комунальну власність територіальної громади Львова дитячо-юнацької спортивної школи «Буревісник» з кінного спорту».

Про це повідомили на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради. Заступник начальника управління молоді та спорту ЛМР Оксана Пилипів нагадала: «На балансі ДЮСШ перебуває 25 коней, працюють дев’ятеро тренерів і тренується 60 спортсменів. Зі слів керівника управління Антона Нікуліна, школа «Буревісник» розміщена в приміщенні, яке є оренді».

Оксана Пилипів зазначила: «Я вважаю, що ми можемо використовувати коней не лише із спортивною метою, а й лікувальною. У майбутньому плануємо відкрити секцію реабілітації для дітей. Для цього потрібно, щоб школа працювала у комунальному приміщенні».

Натомість голова комісії культури, молодіжної політики та спорту ЛМР Віталій Свіщов розповів: «Раніше ДЮСШ «Буревісник» перебував у власності федерації кінного спорту. Це єдина спортивна школа кінного спорту у Львові. Тому важливо її зберегти і фінансувати в повному обсязі. Крім цього, в Україні кінний спорт є не настільки популярним, як світі. Відтак ми маємо докласти максимум зусиль, щоб залучити туди якомога більше дітей». 

«Депутати підтримали також проект ухвали «Про затвердження Програми з організації та проведення Всеукраїнського турніру з фехтування пам’яті Вадима Андрієвського». Це традиційний всеукраїнський турнір, який уже проводиться в двадцять п’яте. Цього року він відбудеться в грудні. Обсяг фінансування – 150 тисяч гривень», – поінформували також на порталі депутатів ЛМР.

«Згадані питання будуть винесені на розгляд депутатського корпусу на пленарне засідання Львівської міської ради 8 листопада», – повідомили також на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу