Львівська облрада преміювала спортсменів і тренерів

11:15 8 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У вівторок відзначили під час сесійного засідання чемпіонів і призерів та їх наставників.

Про це повідомили сьогодні, 8 листопада, в прес-службі Львівської обласної ради, де також поінформували, що спортсмени й тренери отримали грошові премії з обласного бюджету, а вручили їх голова Львівських обласної ради й облдержадміністрації – відповідно, Олександр Ганущин та Олег Синютка. Зокрема, по 170 тисяч гривень отримали чемпіони Паралімпійських ігор із фехтування на візках Антон Дацко, Андрій Демчук.

Стільки ж одержав чемпіон Паралімпіади з настільного тенісу Віктор Дідух. Натомість легкотлет Роман Павлик отримав 150 тисяч гривень за срібну медаль на дистанції 400 метрів та 130 тисяч за бронзову в змаганнях зі стрибків у довжину.  

Керівництво області нагородило також бронзового призера Ігор ХХХІ Олімпіади з веслування на байдарках і каное Тараса Міщука. Йому вручили 130 тисяч гривень. Натомість тренеру Антона Дацка та Андрія Демчука Світлані Колесніковій вручили грошову нагороду у розмірі 60 тисяч гривень, тренер Андрія Демчука Віктору Нікуліну – 20 тисяч гривень, тренеру Віктора Дідуха Олександру Дідуху – 40 тисяч гривень, тренеру Романа Павлика Олександру Якубовському – 50 тисяч гривень, а тренеру Тараса Міщука Роману Бундзі – 20 тисяч гривень.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини