Львівська обласна дитячо-юнацька школа отримала нового директора | Новини Львова

Львівська обласна дитячо-юнацька школа отримала нового директора

16:28 11 лютого 2020 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

Львівська обласна рада затвердила призначення Ореста Куценка на посаду директора комунального закладу «Львівська обласна дитячо-юнацька спортивна школа».

Про це повідомили у вівторок, 11 лютого, у Львівській облдержадміністрації, де також розповіли, що Орест Куценко з листопада виконував обов’язки директора цього закладу. «Дитячо-юнацька спортивна школа є позашкільним навчальним закладом спортивного профілю. В обласній ДЮСШ займається понад 1000 дітей у дев’ятьох відділеннях», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Орест Володимирович Куценко народився 3 жовтня 1984 року у Львові. З 2001 до 2006 року навчався у Львівському державному інституті фізичної культури. Працював інструктором з карате в військово-патріотичному клубі «Лев», вчителем фізичного виховання в приватній загальноосвітній школі «Перспектива» Львова. З 2006 до 2010 року викладав на кафедрі теорії та методики фізичного виховання Львівського державного університету фізичної культури», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Упродовж 2010-2011 років працював головним спеціалістом управління з питань фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації. З 2011 до 2019 року працював старшим тренером збірної команди України з велосипедного спорту на треку. Одружений, виховує доньку», – повідомили також в облдержадміністрації.

Як інформував «ЩЛ», у Львівській облраді призначили керівників комунальних закладів

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу