Львівська міськрада приймає заявки на фінансування спортивних змагань

15:15 29 січня 2018 р.


Фото: tilkyrazom.com.ua

У ЛМР запевнили: «Управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради розпочинає прийом документів на конкурс здобуття фінансової підтримки з міського бюджету Львова на проведення спортивних змагань – відкритих кубків Львова з офіційно визнаних в Україні видів спорту на умовах співфінансування у 2018 році».

Про це повідомили сьогодні, 29 січня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Відповідно до наказу начальника управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради № 414р від 29 грудня 2017 року, оголошується прийом документів на конкурс здобуття фінансової підтримки з міського бюджету Львова на проведення спортивних змагань – Відкритих кубків Львова з офіційно визнаних в Україні видів спорту на умовах співфінансування у 2018 році згідно з ухвалою Львівської міської ради № 2684 «Про затвердження Програми «Відкриті кубки Львова» на 2018-2020 роки» від 7 грудня 2017 року. Прийом заяв відбувається з 2 до 31 січня 2018 року».

Для участі у конкурсі здобуття фінансової підтримки з міського бюджету Львова на проведення спортивних змагань – Відкритих кубків Львова з офіційно визнаних в Україні видів спорту на умовах співфінансування у 2018 році громадські організації протягом терміну, вказаного в оголошенні про конкурс, подають на ім’я начальника управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики через Центр надання адміністративних послуг наступний перелік документів:

1. Заповнену аплікаційну форму на участь у конкурсі, включаючи розрахунок потреби у бюджетних коштах із вказанням статей планових видатків на загальну суму:

1.1. До 100000 гривень, але не більше 80 відсотків від загальної кошторисної вартості проведення заходу – якщо громадська організація подається на участь у конкурсі вперше.

1.2. До 250000 гривень, але не більше 80 відсотків від загальної кошторисної вартості проведення заходу – якщо громадська організація мала досвід проведення такого заходу у попередні роки і не порушила вимог проведення заходу.

2. Копію установчого документа організації – апліканта, завірену печаткою (у разі наявності печатки) та підписом керівника організації на кожній сторінці.

3. Копію свідоцтва про державну реєстрацію апліканта.

4. Протокольне рішення відповідної спортивної федерації про подання аплікаційної форми на участь у Програмі чи протокольне рішення відповідної федерації про делегування громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості на участь у Програмі.

5. Коротку презентацію спортивного заходу у рамках програми.
З текстом ухвали Львівської міської ради в№2684 «Про затвердження Програми «Відкриті кубки Львова» на 2018-2020 роки» від7 грудня 2017 року можна ознайомитися за посиланням.

dailylviv.com

До теми

11:09 26 вересня 2021 р.

Гірський король та Гірська королева: на Львівщині готуються до багатоденної велогонки TOUR de ONUR 2021

Міжнародна компанія Onur Group та клуб любителів велоспорту West Road Cycling – організовують багатоденну велогонку TOUR de ONUR 2021 для аматорів, яка пройде у Карпатах та у Львові.

Рубрика: Спорт

10:26 26 вересня 2021 р.

У Львові стартував чемпіонат України з бігу по шосе. Змінено рух транспорту

Сьогодні, 26 вересня, у Львові відбуваються два масштабні спортивні заходи – чемпіонат України з бігу по шосе на 10 км «Run the World. Львівська десятка» та традиційний велозаїзд на 100 км «Львівська Сотка. Осінь».

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу