Львівська курсантка перемогла у воєнізованому кросі

13:20 4 жовтня 2019 р.


Фото: mil.gov.ua

На Львівщині відбувся чемпіонат ЗСУ серед вищих військових навчальних закладів з воєнізованого кросу.

Про це повідомили в п’ятницю, 4 жовтня, у міністерстві оборони України, де також розповіли: «Першість пройшла у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ. Участь у ній взяли збірні команди з восьми вищих військових навчальних закладів України. Кожна – по 10 представників. Цьогоріч вперше до їхнього складу увійшли військовослужбовці-жінки».

«За умовами змагань, учасники повинні були подолати дистанцію бігу, що складає три кілометри, по пересіченій місцевості. Їм необхідно уразити мішені з автомата Калашникова АК-74 та метнути дві навчальні гранати на дальність. Для чоловіків — 35 метрів, для жінок – 15 метрів. У разі невиконання цих умов, додавався штрафний час. Усі учасники змагань перебували в однакових умовах і виконують нормативи у військових польових одностроях, зі зброю та спорядженням», – поінформували також у міністерстві оборони.

«Перемогу святкувала збірна команда Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, друге та третє місця посіли збірні команди Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та Військова академія (Одеса) відповідно. В особистому заліку серед жінок кращий результат продемонструвала курсантка Національної академії сухопутних військ Марія Білинська, яка зі значним відривом випередила всіх своїх суперниць», – повідомили також у міністерстві оборони.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу