Львівська «Галичанка» готується до нового сезону

14:35 9 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: noc.lviv.ua

Гандбольна «Галичанка» розпочала двотижневі тренувальні збори у Скадовську Херсонської області.

Про це повідомили у Львівському обласному відділенні Національного олімпійського комітету, де також розповіли: «Графік – ще той! Три тренування щодня!  О 6:30 – підйом, 7:00 – крос берегом моря, 9:00 – сніданок. 10:00 – ранкове тренування, 13:00 – обід. 16:30 – вечірнє тренування. 18:45 – вечеря й о 22:00 – відбій. Тренування відбуваються на майданчику для пляжного гандболу. Нелегко, оскільки доводиться адаптовуватися до інших, спекотніших, кліматичних умов та  до незвичної поверхні – піску. Проте цікаво і необхідно! Адже, як відомо, чемпіонами не народжуються – ними стають!».

Головний тренер чемпіонок Тетяна Штефан розповіла про зміни у складі команди: «Вирішили завершити ігрову кар’єру через сімейні обставини одні з наших лідерок – півсередня Ілона Гайкова та розігруюча Софія Давидянц. Лінійна Ірина Стельмах переходить у білоруський «Гомель».  Не гратимуть й крайні Діана Колодійчак та Тетяна Череп.

Наставник також зазначила: «Натомість приходять випускниці відділення гандболу Львівського училища фізичної культури 2002 року народження  – Марина Валієва, Катерина Козак, Діана Дмитришин, Ангеліна Овчаренко, яких ми вже підключали й минулого сезону, а також Яна Борисевич, Дарія Ляховенко і Вікторія Петрушко. З гандболісток 2003 року народження беремо трьох учениць ЛУФК – Ірину Прокоп’як, яка дебютувала у «Галичанці» торік, і ще Христину Майкут та Олесю Дяченко.  Також попередньо планується, що гратиме за нас  досвідчена гандболістка ужгородських «Карпат» Анастасія Мелекесцева».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини