Львівщина прийматиме чемпіонат України з ралі

11:28 19 квітня 2018 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

18 квітня у Львівській облдержадміністації відбулося засідання оргкомітету з питань підготовки та проведення першого етапу чемпіонат України з ралі «XVI Ралі Галіція».

Про це повідомили сьогодні, 19 квітня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «На засіданні приділили особливу увагу питанню безпеки глядачів та учасників автоперегонів, а також всебічно розглянуто особливості підготовки траси до змагань, посилення патрулювання та дотримання громадського порядку в місцях проведення автопробігу та фестивалю, врахування змін в розкладі руху пасажирського транспорту й висвітлення в засобах масової інформації заходів з підготовки та проведення автоперегонів».

«Відтак, 4-6 травня на території Львівщини (Дрогобицький, Старосамбірський, Сколівський, Турківський райони, Трускавець та Борислав) стартуватиме перший етап чемпіонату України з ралі «XVI Ралі Галіція». Урочисте відкриття змагань заплановане на 4 травня о 18.00 у Трускавці (площа Незалежності)», – поінформували також в облдержадміністації

«Загальна довжина маршруту «XVI Ралі Галіція» – 326 кілометрів, з них 144,8 кілометра - спецділянки. Змагання проводять Автомобільна федерація України та Галицький автомобільний клуб під егідою Міністерства молоді та спорту України, за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Дрогобицької, Сколівської Старосамбірської, Турківської райдержадміністрацій, Трускавецької та Бориславської міськими радами», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів