«Львів» заздалегідь вирушить до Маріуполя | Новини Львова

«Львів» заздалегідь вирушить до Маріуполя

16:15 6 травня 2019 р.

  • 0


Фото: pfclviv.com

У понеділок, 6 травня, «синьо-золоті леви» вирушать до Маріуполя, де підопічні Богдана Блавацького впродовж тижня готуватимуться до виїзного поєдинку 28-го туру із азовцями.

Про це повідомили в інформаційній службі «Львова», де також розповіли: «Тренувальний мікроцикл «Львова» у місці подальшої дислокації розпочнеться із теорії та детального розбору гри зі «Шахтарем».

Головний тренер львів’ян Богдан Блавацький зазначив: «Будемо вказувати гравцям на помилки та робити висновки з поразки від «гірників». Ми спробували зіграти у відкритий футбол. Пішли в атаку і, як кажуть, попали в полон. Свідомо не хотіли «ставити автобуси», але для досягнення успіху у таких випадках потрібна монолітна командна гра та дисципліна у центрі поля».

Богдан Блавацький також розповів: «Нас чекає ключовий матч сезону. Знаємо, як потужно грає «Маріуполь». Вони мають дуже хорошу лінію атаки. Ще й відновився від травми Фомін, який забив вирішальний гол у ворота «Зорі». Це буде, мабуть, гра не за 6, а за усі дев’ять очок. Наша серія поразок затягнулася, і нам вже час виходити з цього крутого піке».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми