«Львів» провів завершальний спаринг

09:10 17 лютого 2019 р.

Футбольний клуб «Львів» зіграв унічию з південнокорейським «Пхохан Стілерс» в останньому контрольному матчі другого тренувального збору у Туреччині.

«Львів» – «Пхохан Стілерс» (Пхохан, Південна Корея) – 1:1

«Львів»: Бандура – Борзенко, Парамонов, Адамюк, Мартан, Сабіно та п’ять гравців, які знаходяться на перегляді. На заміни виходили Бруно, Жонатан та п’ять гравців, яких переглядає клуб.

Гол («Львів»): Бруно (80, пенальті)

Уже на початку матчу «синьо-золоті леви» опинилися у ролі наздоганяючих, пропустивши гол на п’ятій хвилині гри. Однак, команда Юрія Бакалова не знітилася і впродовж усього ігрового часу спарингу шукала шляхи до воріт суперників. Як наслідок, на 80-й хвилині один з гравців, яких переглядає львівський клуб, заробив право на пробиття 11-метрового удару. Пенальті впевнено реалізував Бруно – 1:1.

Далі на команду чекає вихідний і два тренувальних дні, а 20 лютого «містяни» повернуться до України.23 лютого «Львів» прийме у межах 19-го туру чемпіонату УПЛ сезону 2018/2019 років одеський «Чорноморець».

Про це повідомили в інформаційній службі «Львова».