«Львів» програв клубу першої ліги

20:05 14 липня 2019 р.


Фото: facebook.com/fclviv2006

Значна ігрова перевага, велика кількість гольових моментів, два влучання у каркас воріт – професійний футбольний клуб «Львів» несподівано програв івано-франківському «Прикарпаттю» у товариському матчі.

Про це повідомили в неділю, 14 липня, в інформаційній службі «Львова», де також розповіли, що його гравці добре увійшли в гру і з перших хвилин розпочали пошук нагод для взяття воріт «Прикарпаття». На 4-й хвилині воротар відбив удар Алваро з 12-ти метрів, опісля Ренану не вистачило влучності, аби реалізувати триходівку за участю Алваро та Пернамбуко.

Кращу нагоду відкрити рахунок у зустрічі «синьо-золоті леви» втратили на 18-й хвилині. Ренан отримав передачу у штрафному, добре розвернувся, але пробив у стійку.

Команда Богдана Блавацького продовжила шукати щастя біля воріт івано-франківців, але несподівано пропустила гол. «Прикарпаття» подало кутовий, а Шина у боротьбі порушив правила на ближній стійці – арбітр без вагань призначив пенальті. Бандура не вгадав з напрямом удару Барчука з 11-метрової позначки.

До свистка арбітра на відпочинок команди взяли перерву у створенні небезпечних нагод. Частково цьому посприяв сильний дощ і слизький газон. Однак, у перші 45 хвилин також слід відзначити удар Адамюка у ствір воріт «Прикарпаття» – голкіпер кулаками відбив м’яч у поле.

По перерві у складі «Львова» відбулася низка замін, однак «синьо-золоті леви» не скидали обертів у спробах врешті вразити ворота івано-франківців. Голкіпер зреагував на удар Браткова після передачі Богунова зі штрафного. Пізніше страж воріт гостей здійснив ще два сейви, не давши можливості відзначитися Шині.

На 66-й хвилині фортуна знову відвернулася від «містян», коли Бруно поцілив у стійку, а Пернамбуко на добиванні завдав заслабкого удару для того, щоб застати зненацька голкіпера. За дві хвилини Пернамбуко все-таки забив гол. На жаль, за мить до цього лайнсмен підняв прапорець, зафіксувавши офсайд у бразильця.

Інтригу у контрольній грі на 84-й хвилині остаточно зняв фантастичний дальній «постріл» Боришкевича з 30-ти метрів – м’яч зняв павутиння з правої дев’ятки воріт Сарнавського.

Свій наступний спаринг на другому тренувальному зборі ПФК «Львів» проведе 19 липня у Луцьку. О 18:00 на стадіон «Авангард» львівська команда зіграє із місцевою «Волинню».

ФК «Львів» (Львів) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 0:2

ФК «Львів: Бандура (Сарнавський, 46) – Квасний, Борзенко (к), Братков (Брама, 83), Адамюк, Приймак (Зубков, 46), Шина (Хімчак, 72), Пернамбуко (Араужо, 72), Алваро (гравець на перегляді, 46; Пентелейчук, 77), Ренан (Бруно, 46), гравець на перегляді (Богунов, 46).

Голи: Барчук (26, пенальті), Боришкевич (84).

DailyLviv.com

Різдвяна зірка більша за авто зі спецефектами. Львівщина здивує (відео)

Перемовини подібні на політичну гру з боку рф

29 бусів у «контрабандній каруселі» на ПП «Смільниця»

Андрій Вовк. У понеділок Львів попрощається зі Захисником

Водійка мікроавтобуса збила на смерть жінку-пішохідку

У Самборі прощаються з лейтенантом Миколою Тарчаниним

На Львівщині спалахнуло 1,5 т сіна

Латвійський міністр доправив особисто на Львівщину 30 автомобілів - Козицький

Перед Різдвом майже однакова кількість українців перетинає кордон в обидва боки

Знешкоджено вночі 75 з 97 ворожих ударних безпілотників

Росія запустила у листопаді понад 200 ракет і 5 500 безпілотників по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури України

На трасі Київ–Чоп зіткнулися вісім транспортних засобів

Не встигли врятувати. В ставку у Львові потонув чоловік

Графіки відключення світла в областях 21 грудня

Назар Кривейко, Тарас Балук, Степан Теличко. Львівщина попрощалася зі Захисниками

Президент звільнить командувача ПК «Південь»

Чому звільнений Єрмак щовечора відвідує будинок Зеленського

Кредитних 90 млрд євро замало для України у 2026 році. Потрібен репараційний механізм

Як будуються укріплення у Запорізькій, Донецькій, Сумській, Харківській, Чернігівській та Київській областях

Дев'ять причин для депортації іноземців з Польщі

Відключатимуть світло 21 грудня за двома графіками

Три вулиці у Львові влада хоче відремонтувати з відтермінуванням оплати

Для Всеукраїнського мистецького проєкту у Львові вибрали 150 робіт художників з різних регіонів України

Рідним похованих на Личаківському кладовищі запропонували на вибір три види хрестів - з тераццо, пісковика та граніту

Садовий заявив, що припис НАЗК не має жодного стосунку ні до нього, ні до його заступників

Андрій Садовий прокоментував збір коштів на житло для Христини Гоянюк

Чоловік на останній моделі Lexus попросив знижку на аналіз крові

Знеструмлення у чотирьох областях внаслідок атак рф

Поліція розшукує водія самоката, який наїхав на львів'янку

Мешканці напали на бригаду енергетиків за відключення будинків

Подробиці смертельного зіткнення на Львівщині

Сьогодні й завтра американська і російська делегації обговорять врегулювання війни між Росією й Україною

Знешкоджено 31 російський БпЛА. Ще 20 влучили на 15 локаціях

Семеро загиблих, 15 поранено. Росія вдарила по портовій інфраструктурі Одещини

Степан Теличко. У суботу Львів прощатиметься зі Захисником

Головну різдвяну шопку відкрили у центрі Львова (фото)

Укренерго 20 грудня застосує графіки відключень

По стінах будинків у Львові можуть витися 317 видів рослин

Мерія звернулася до ЛОЦЕМД зі запитом про статистику госпіталізацій

У Львові відремонтували шосте укриття з тринадцяти запланованих