Лучниця зі Львова здобула Кубок України

09:30 27 листопада 2019 р.

Соломія Трапезнікова виборола Кубок України зі стрільби з лука в приміщенні.

Про це повідомили у Львівському обласному відділенні Національного олімпійського комітету України, де також розповіли, що 24 листопада на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту Міністерства оборони України у Львові розпочали виборювати Кубок України зі стрільби з лука в приміщенні. Зокрема, вже визначились переможці в особистій першості в класичному луці.

У змаганнях жінок тріумфували львів’янки –  їм трохи забракло щоб зайняти весь п’єдестал. Перші два місця розіграли Соломія Трапезнікова і Жанна Наумова. Влучнішою виявилась Соломія (6:2). А у змаганні за третє місце львів’янка Анастасія Фадєєва поступилася сумчанці Поліні Родіоновій (3:7).

У змаганні чоловіків львів’яни зійшлися в поєдинку за «бронзу» – Сергій Макаревич переміг з рахунком 7:3 Ярослава Мокринського. А перші два місця посіли Олексій Смирнов з Чернівців і Микита Шишкін зі Сум.

Як інформував «ЩЛ», п’ятиборець зі Львова виборов бронзову медаль молодіжного чемпіонату Європи.