Лучники зі Львова здобули золоті медалі чемпіонату України

10:15 26 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: loda.gov.ua

У Сумах завершився чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих спортсменів та юніорів.

Про це повідомили сьогодні, 26 січня, в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «За найвищі нагороди чемпіонату змагались 194 спортсмени в олімпійському дивізіоні й 66 спортсменів зі стрільби з блочного лука, які представляли збірні 11 областей України та Києва. Чемпіонат України був заключним етапом відбору кандидатів до складу національної збірної команди України зі стрільби з лука, яка братиме участь в чемпіонаті світу зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих спортсменів та юніорів, який відбудеться 14-19 лютого 2018 року в США».

Золоту й срібну медаль в особистій першості серед жінок вибороли львів’янки – відповідно, Соломія Трапезнікова й Вероніка Марченко, а бронзову – Катерина Дубровіна з Харкова. Золоту медаль в особистій першості серед чоловіків здобув харків’янин Віктор Рубан, срібну – львів’янин Георгій Іваницький, а бронзову – Антон Комар із Рівного.

У командній першості серед жінок теж перемогли львів’янки –Соломія Трапезнікова, Вероніка Марченко й Ксенія Антонова, які випередили команди з Харківської й Сумської областей. Натомість командній першості серед чоловік кращими були харків’яни.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини