Легкоатлети зі Львівщини здобули медалі чемпіонатів України

13:00 2 лютого 2018 р.

У Сумах завершилися командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні й командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні.

Про це повідомили сьогодні, 2 лютого, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «В загальнокомандному заліку легкоатлети Львівської області посіли 11 місце з сумою 223 очки. На першій сходинці виявилася команда Дніпровської області (571 очко)».

«У заліку командного чемпіонаті з легкоатлетичного багатоборства збірна Львівщини завершила змагання на четвертому місці зі сумою 115 очок, лише 10-ма очками поступившись команді Вінницької області. При цьому нагороди національного гатунку вибороли легкоатлети Орися Дем'янюк-Мочульська, яка здобула перемогу в бігові на дистанції 1500 метрів з результатом 4:27.49, стриянин Василь Іваницький був найкращим у семиборстві з сумою 5 607 очок; у бігу на дистанції 2000 метрів з перешкодами Роман Ростикус піднявся на найвищу сходинку п'єдесталу (5:44.86), а Костянтин Коляда завершив цю ж дистанцію другим (5:45.32)», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Роман Ростикус, окрім того, також посів третє місце в бігу на три кілометри (8:25.98); Вікторія Дуткевич на біговій дистанції 2 000 метрів з перешкодами виборола бронзову нагороду з результатом 6:52.21, у стрибках у висоту серед чоловіків Вадим Кравчук став переможцем із результатом 2.15 м, а Сергій Слісенко піднявся на другу сходинку п'єдесталу пошани (205 см)», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

До теми

13:37 7 вересня 2020 р.

Львів'янка здобула чотири золоті медалі на чемпіонаті України з велоспорту

У Львові завершився чемпіонат України з велоспорту на треку. За підсумками цих змагань сформовано національну збірну команду, яка представлятиме нашу державу на міжнародних змаганнях.

Рубрика: Спорт