Кращим львівським спортсменам і тренерам вручили стипендії за минулий рік (відео)

14:48 5 листопада 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Урочисту церемонію провели у великій сесійній залі міської ради.

«Сьогодні, 5 листопада 2015 року, у великій сесійній залі Львівської міської ради відбулося урочисте вручення стипендій міського голови Львова талановитим та перспективним спортсменам і тренерам, які у 2014 році стали призерами чи здобули призові місця на змаганнях всеукраїнського та міжнародного масштабів», – Про це повідомили в четвер«Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«Щороку для підтримки та заохочення молодих і перспективних спортсменів та тренерів, управління молоді, сім’ї та спорту проводить конкурс надання стипендій за спортивні досягнення попереднього року. У 2015 році участь у конкурсі брало більше 500 спортсменів та тренерів з різних видів спорту.

Зокрема, за перемогу на юнацьких Олімпійських іграх в місті Нанкін (Китай, 2014) міський голова Львова вручив нагороду спортсмену Павлу Коростильову (кульова стрільба, золота медаль) і його тренеру Валентині Коростильовій пам’ятні монети та сертифікати. Також відбулось урочисте вручення стипендій міського голови Львова талановитим та перспективним спортсменам та тренерам, які у 2014 році стали призерами чи здобули призові місця на змаганнях всеукраїнського та міжнародного масштабів.

Цьогоріч на надання стипендій міського голови з міського бюджету міста Львова спрямовано 260 000 гривень (в тому числі ПДВ). Матеріальну винагороду отримали 154 спортсмени та тренери в такому розмірі: спортсмени, які вибороли призові місця на Юнацьких Олімпійських іграх у Нанкіні (Китай) та їх тренери – 2 500 гривень; спортсмени, які вибороли призові місця на чемпіонатах світу та їх тренери – 2 000 гривень; спортсмени, які вибороли призові місця на чемпіонатах Європи та їх тренери – 1 500 гривень; спортсмени, які вибороли призові місця на чемпіонатах України – 1 000 гривень.

Наймолодших спортсменів-переможців нагородили сертифікатами для відвідування парку розваг «Дитяча планета». Ці сертифікати дають можливість не лишень спортсменам провести активно та цікаво час, а й запросити із собою 10 своїх друзів.

У 2015 році для спрощення процедури отримання грошової винагороди за спортивні досягнення спортсмени та тренери отримуватимуть кошти безпосередньо у відділенні Ощадбанку на вулиці Валова, 9, а не через виготовлення іменних карток. Керівник Львівської обласної федерації кіокушинкай карате Олександр Король подякував:

«Я висловлю думку більшості тут присутніх спортсменів та тренерів про те, що коли ми беремо участь у змаганнях міжнародного чи світового рівня, то відчуваємо підтримку наших рідних і близьких. Упродовж останніх років ми також відчуваємо підтримку керівництва нашого міста Львова.

Це є дуже важливим мотиваційним фактором, що заохочує нас працювати і показувати найкращі результати. З власного досвіду скажу, що наша місцева влада завжди робить перші кроки у фінансуванні і підтримці фізичної культури і тренерів зокрема, що є хорошим прикладом для інших міст і всієї країни. Дуже дякую за таку підтримку спорту в місті Львові».

Своєю чергою, призер чемпіонату Європи та чемпіонату світу з карате Станіслав Горуна сказав: «У нашій нелегкій спортивній справі визначальним фактором є мрія, бажання досягти того чи іншого результату. Хоча матеріальний фактор не є основою нашої мотивації, тим не менше, приємно, коли він також присутній, за що хочеться подякувати нашій місцевій владі.  Особисто вітаю всіх тих, кого сьогодні нагородять і визнають за їхні високі спортивні досягнення в минулому році, та бажаю успіхів у подальшій спортивній кар’єрі».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу