Козловський звинувачує "Карпати" у нечесній грі проти "Руху"

18:44 3 липня 2020 р.

Фото до новини

Керівництво «Карпат» нібито готове фінансово стимулювати суперників «Руху».


У той час, як «зелено-білі» заявляють про брак коштів у своєму клубі, новий співвласник клубу Олег Смалійчук особисто готовий заплатити півмільйона гривень за перемогу над «Рухом».  Відеодокази телефонних розмов за участю виконавчого директора Ростислава Ящишина - у відео на RUH TV.
Про це повідомила пресслужба ПФЛ.

Ця історія, вочевидь, є продовженням попередньої. Керівництво футбольного клубу «Карпати» заплатило штраф за клуб Григорія Козловського «Рух», повідоми  Zaxid.net.  Мова йде про 225 тис. грн. Інформацію про сплачений штраф пишуть журналісти з програми «ТаТоТаке».

За їх словами, в такий спосіб керівництво «Карпат» «відповіло» на пропозицію Григорія Козловського оплатити поїздку команди на виїзні матчі до Маріуполя та Дніпра. На три тижні, що команда мала б провести у поїздці, їй треба було 1,5 млн грн. Однак в «Карпат», згідно з офіційною заявою, таких грошей не було. Хоча в журналістів «ТаТоТаке» дещо інші дані.

«Як ми вже пояснювали в останньому випуску – проблема «Карпат» не в витратах на матчі, а в 5 млн доларів боргів і частці Коломойського. Клубу немає смислу витрачати кошти на догравання чемпіонату, якщо їх не допустять до наступного сезону. Тому всі заяви про допомогу «Карпатам» – це швидше піар окремих людей, а не реальна спроба врятувати львівський клуб», – переконані журналісти.

При цьому варто відзначити, що «Карпати» таки не поїхали й не другий матч проти «Маріуполя», який запланований на 4 липня. Тож команду за неявку на другу гру очікує зняття з чемпіонату.

Щодо штрафу, який нібито «Карпати» заплатили замість «Руху», то мова йде про покарання за те, що клуб Григорія Козловського відмовляється використовувати офіційні м'ячі, якими повинні грати клуби Першої ліги. ПФЛ штрафувала команду на 25 тис. грн за кожен домашній матч, де «Рух» не використовував м'ячі Select. За дев'ять домашніх матчів назбиралося 225 тис. грн штрафу.

Чи справді «Карпати» таки оплатили штраф замість «Руху» поки  що підтвердити не вдалося.


Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

 

новобудови Львів