«Карпати» розірвали контракти з двома гравцями

21:10 1 листопада 2016 р.

Артур Новотрясов

Артур Новотрясов
Фото: football24.ua

Генеральний директор львівського клубу Юрій Дячук-Ставицький пояснив, що Артур Новотрясов і Сергій Рудика не підійшли головному тренеру Олегу Дулубу.

Як повідомили сьогодні, 1 листопада, в прес-службі (інформаційному центрі) ФК «Карпати», сьогодні львівський футбольний клуб припинив за взаємною згодою співпрацю з двома півзахисниками – Сергієм Рудикою та Артуром Новотрясовим. Про причини такого рішення розповів генеральний директор клубу Юрій Дячук-Ставицький.

За його словами, останнім часом ані Рудика, ані Новотрясов не грали у першій команді, тобто, новому головному тренеру Олегу Дулубу вони не підходили за ігровими якостями, очевидно, вони його не переконали у своїй необхідності. Гендиректор «Карпат» також запевнив: «Ми вирішили розірвати з ними контракти, щоб дати шанс проявити себе місцевій молоді, на яку клуб робить ставку. І все ж ми вдячні хлопцям за їхню роботу, за час проведений в «Карпатах». Вони –порядні футболісти, впевнений, що обоє знайдуть собі нові клуби». 

В іінформаційному центрі футбольного клубу також нагадали, що Артур Новотрясов перейшов у «Карпати» у 2014-му році та встиг провести 27 ігор у Лізі Парі-Матч, 24 з яких розпочинав з перших хвилин. Майже стільки ж матчів, 22 гри, Новотрясов зіграв за молодіжну команду «зелено-білих», де забив один гол.

Натомість Сергій Рудика провів за «Карпати» п’ять матчів у Лізі Парі-Матч та ще стільки ж у молодіжному складі. Він поповнив склад «Карпат» на початку серпня, однак йому не вдалося закріпитися у першій команді.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини