«Карпатам» вдалося уникнути поразки (відео)

16:18 2 жовтня 2016 р.

У львів’ян наразі – нуль очок.

У 10-му турі Української Прем’єр-ліги луцька «Волинь» приймала львівські «Карпати». Цей матч повинен був відповісти на два запитання – чи позбудуться нарешті гості мінусів у турнірній таблиці й чи заб’ють вони господарям поля бодай гол, адже востаннє засмучували волинян ще в серпні 2014 року.

При цьому тренер львів’ян Сергій Зайцев не міг розраховувати на дискваліфікованих Чачуа, Новотрясова, травмованого Ксьонза. Однак у дебюті матчу гості виглядали яскравіше, а Бланко ледве не замкнув простріл від Костевича.

Та всже зі середини першого тайму «Волинь» розпочала прибирати ініціативу до своїх рук та ніг. Першим тривожним дзвіночком для «Карпат» виявився потужний постріл від Шабанова, однак Артем влучив у поперечину.

Буквально через кілька хвилин з гострого кута небезпечно пробивав Дудік. Господарі поля забили гол за декілька секунд до свистка на перерву – Герасим’юк прицільно подав з правого флангу на голову Петрову – 1:0.

Посеред другого тайму львів’янам Максим Грисьо сильним ударом струсонув хрестовину чужих воріт. Здавалося, що «Волинь» хоч і з нервами та валідолом, але таки доведуть дербі до перемоги.

Але на 83-й хвилині сфолив Герасим’юк, заробивши на користь «Карпат» штрафний удар. Після подачі зі стандарту не надто вдало зіграв Логінов, а помилкою оборонця сповна скористався Ігор Худоб’як – 1:1.

На третій доданій хвилині Шабанов змарнував нагоду порадувати свого тренера Віталія Кварцяного, поціливши вище воріт. Отож, в західноукраїнському дербі – нічия.

Відтак «Карпат» наразі – нуль очок у турнірній таблиці, «Волинь» набрала шосте. В 11 турі лучани зіграють проти «Зорі», а львів’яни – проти «Дніпра».

Про це повідомили сьогодні, 2 жовтня, в інтернет-виданні «Футбол 24». Натомість у прес-службі (інформаційному центра «Карпат» навели» статистику сьогоднішнього матчу:

10-й тур. 2 жовтня,, 14:00. «Авангард», Луцьк. Сонячно. +23°С Арбітр – Олександр Головков (Сіверськодонецьк). Асистенти арбітра: Андрій Литвин (Київ), Андрій Шамека (Маріуполь).

«Волинь»: Неділько, Романюк, Горопевшек, Логінов, Шабанов, Герасимюк, Петров, Хомченко (Деда, 88), Мемешев, Дудік (Ляшенко, 79), Діденко (Чепелюк, 76).

Запасні: Кичак, Задерецький, Тетеренко, Шаповал.

Головний тренер – Віталій Кварцяний.

««Карпат»: Мисак, Зубейко, Нестеров, Лобай, Кравець, Вербний, Худоб’як, Костевич (Чумак, 90+1), Ярошенко (Мірошніченко, 55), Кадимян (Грисьо, 46), Бланко-Лещук.

Запасні: Підківка, Заїкин, Рудика, Саламаха.