Кандидати в майбутні гросмейстери Львівщини

16:33 23 вересня 2014 р.

У конференц-залі готелю «НТОН» завершився чемпіонат Львівської області з шахів серед юнаків і дівчат віком до 12, 14, 16, 18 та 20 років, який тривав 18-22 вересня 2014 року в рамках заходів на відзначення Дня фізичної культури та спорту та Всеукраїнської акції «Олімпійський урок».

Серед 55 учасників – кращі молоді шахісти Львівщини І спортивного розряду і  кандидати в майстри спорту - представники шахових шкіл та клубів Львова, Городка, Бродів, Дрогобича, Пустомитів, Жидачева, Новояворівська.
Головний суддя – міжнародний арбітр ФІДЕ  Олександр Прохоров (м. Львів)
Головний секретар – Іван Ільницький (м. Львів).

Чемпіони і призери чемпіонату Львівської області з шахів 2014 року серед юнаків і дівчат:

20 років, 1996-1995 р.н.

Юнаки
 
1 місце Панчишин Тарас          м. Новояворівськ
2 місце Колпаков Владислав      м. Львів
3 місце Помірко Павло        м. Львів

Дівчата
 
1 місце Сидоряк Віра         м. Львів
2 місце  Горьковая Аліна      м. Львів
3 місце  Лупаца Ольга         м. Львів

18 років, 1997-1998 р.н.

Юнаки

1 місце Волошинський Любомир   м. Львів
2 місце Полуліг Богдан             м. Львів
3 місце Григорян Тигран             м. Жидачів

Дівчата
  
1 місце Дідик Діана         м. Львів
2 місце  Грицина Анастасія      м. Львів
3 місце  Рашевська Анастасія     м. Городок

16 років, 1999-2000 р.н.

Юнаки
1 місце Сумін Владислав           м. Львів
2 місце Покотило Михайло        м. Львів
3 місце Фільц Лев                м. Львів

Дівчата  
1 місце Філімонова Єлизавета      м. Львів
2 місце  Цитуля Яна           м. Львів
3 місце  Гринів Дзвенислава      м. Львів

14 років, 2001-2002 р.н.

Юнаки
1 місце Медведик Василь                 м. Броди
2 місце Гринак Максим             м. Новояворівськ
3 місце Федорчук Максим              м. Львів

Дівчата
1 місце Грицина Анастасія      м. Львів
2 місце  Лупаца Ольга           м. Львів
3 місце  Гринів Дзвенислава      м. Львів

12 років, 2003 р.н. і молодші

Юнаки
1 місце Придун Андрій             м. Львів
2 місце Медведик Володимир           м. Броди
3 місце Кириченко Марян              м. Львів

Дівчата
1 місце Горьковая Аліна          м. Львів
2 місце Рашевська Анастасія      м. Городок
3 місце  Цитуля Яна          м. Львів

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу