Гравці й тренери «Карпат» стажуються в Іспанії

21:24 12 грудня 2017 р.


Фото: fckarpaty.com

Одразу шестеро карпатівців вирушили на стажування до Іспанії.

Про це повідомили сьогодні, 12 грудня, в інформаційній службі львівського футбольного клубу «Карпати», де також розповіли: «Тренери Андрій Тлумак, Андрій Сапуга та Михайло Дячук-Ставицький, а також троє молодих гравців Андрій Ременюк, Олег Веремієнко та Данило Сікан полетіли на Піренеї, де переймають досвід в клубах Прімери – «Валенсії», «Вільярреалі» та «Леганесі». Така поїздка на стажування стала можливою після робочих зустрічей виконавчого директора клубу Даріо Друді з тренерами та керівництвом «Валенсії», «Вільярреалу» та «Леганеса».
Старший тренер «Карпат» U19 Андрій Тлумак розповів: «Усі ми дуже задоволені поїздкою і тим, як все тут проходить. Зараз я, а також Михайло Дячук-Ставицький і Данило Сікан знаходимося на базі «Вільярреалу». Наш день доволі насичений – зранку спостерігаємо за тренуваннями старших гравців і головної команди, а після обіду маємо нагоду бути присутніми під час дитячих занять. Все настільки цікаво та інтенсивно, що не завжди встигаємо пообідати (усміхається). Загалом тут рівень все-таки трохи вищий, ніж в Україні, однак не можу сказати, що наші футболісти чимось особливо поступаються. Інша справа, що іспанці мають нагоду протягом всього року тренуватися на класних полях, а в Україні важливу роль відіграють погодні умови. Ще відзначу підхід, який використовують в Іспанії. Принаймні, я почерпнув для себе багато цікавого і використовуватиму це у тренерській діяльності. Це нові методи і нові ідеї».
«Крім наставників, на Піренеї вирушили і троє футболістів «Карпат», які стабільно викликаються до збірних України різного віку. 16-річний Данило Сікан вже неодноразово вирушав за кордон (зокрема на стажування у ПСЖ), однак цього разу він покращує навички в Іспанії», – поінформували також у «Карпатах». також в ІС.
Данило Сікан розповів: «Тут дуже класні тренування. Єдина складність – мовний бар’єр. Іспанці не особливо добре спілкуються англійською, тому є певні труднощі. Загалом всі хлопці перебувають на приблизно однаковому рівні. Можливо, кілька гравців все ж виділяються».
«Планується, що представники зелено-білого клубу перебуватимуть в Іспанії ще протягом тижня, після чого повернуться до Львова», – повідомили також в інформаційній службі львівського футбольного клубу «Карпати».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу