Голова УАФ заявив у Львові про успішну боротьбу з договірними матчами | Новини Львова

Голова УАФ заявив у Львові про успішну боротьбу з договірними матчами

16:11 7 червня 2020 р.

  • 0

На стадіоні «Арена Львів» сьогодні працює 23-й конгрес Української асоціації футболу.

Незважаючи на те, що останні п’ять років були одними з найважчих в історії українського футболу, Українській асоціації футболу вдалося досягти значних успіхів у розвитку гри і здобути важливі історичні перемоги. Це у своєму звіті перед делегатами XXIII Конгресу УАФ, який відбувається сьогодні у Львові, зазначив президент асоціації Андрій Павелко.

«Сьогодні прекрасна «Арена Львів» приймає 23-й конгрес за обставин, що стали серйозним викликом для України загалом та нашого футболу зокрема. Пандемія COVID-19 змусила перенести або скасувати змагання, призупинити більшість проектів, і це стане важким випробуванням для футбольної України. Однак ми повинні зберігати позитивний настрій та віру у свої сили. Футбол об’єднує Україну, а нові виклики роблять нашу команду лише міцнішою», — підкреслив керівник УАФ Андрій Павелко.

За його словами, єднанню та розвитку футбольної спільноти сприяють саме спільні досягнення, якими пишається вся країна. Це й перемога збірної U-20 на чемпіонаті світу, і нові досягнення національної команди у відборі до Євро-2020, і розширення географії проведення матчів синьо-жовтих (упродовж року збірна приймала суперників одразу в п’яти містах України — Львові, Києві, Харкові, Дніпрі й Запоріжжі), і перемога дефлімпійської збірної на чемпіонаті Європи, і вихід жіночої футзальної збірної до «фіналу чотирьох» континентальної першості, і успішна боротьба з договірними матчами, і впровадження системи VAR, і масштабний розвиток футбольної інфраструктури тощо.

Уболівальники очікують на конкретні рішення УАФ щодо футбольних змагань у 2020 році. 

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу