Футбольний тур «Hа крилах дружніх змагань» завітає до Львова

09:30 20 липня 2019 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

Міжнародний футбольний тур «Hа крилах дружніх змагань» за участю гравців віком до 16 років – членів українських громадських організацій та Спілки Української Молоді (CУM) з різних американських штатів США – триватиме за сприяння НОК України та Асоціації футболу України до 25 липня

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Впродовж цього туру відбуваються футбольні матчі на стадіонах Києва, Київської, Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей. Такі змагання, що другий раз поспіль проводяться в Україні, є надзвичайно важливими для подальшої розбудови відносин України із закордонним українством».

«Основна мета цього туру – познайомити молодих американців українського походження з українською культурною спадщиною та здобутками українських спортсменів, налагодити засобами футболу нові дружні стосунки зі своїми ровесниками з України. Дружній футбольний матч за участю юних спортсменів української діаспори США (під орудою керівника делегації США, представника СУМ США Михайла Томашевського) та юних футболістів Львова відбудеться й у Львові 20 липня на стадіоні «Арена Львів», – поінформували також у міськраді.

«Під час візиту до Львова відбудеться також передача особистої спортивної форми та аксесуарів олімпійців Львівщини різних років для формування української олімпійської експозиції в Українському Музеї спорту США, наразі зголосилися Юлія Ткач (вільна боротьба) та Юлія Коростильова (кульова стрільба). Усіх шанувальників українського футболу запрошуть на «Арену Львів». Початок гри – об 11.00», – повідомили також у міськраді.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини