Футболісти «Львова» тренуються в Туреччині

14:30 22 січня 2019 р.


Фото: fclviv.com.ua

На третій день першого тренувального збору у Туреччині футболісти «Львова» повернулися до раніше запланованого режиму дворазових тренувань.

Про це повідомили у вівторок, 22 січня, в інформаційній службі футбольного клубу «Львів», де також поінформували: «Ранкове тренування «синьо-золотих левів» було комбінованим. Після розминки тренерський штаб «Львова» поділив футболістів на групи, кожна з яких виконували фізичні вправи, спрямовані на тренування усіх груп м’язів. Також гравці виконували інтервальну циклічну бігову роботу. Під час вечірнього заняття львівські футболісти грали у квадратах та приділили більшість часу роботі з м’ячем, покращуючи свої технічні навички».

Півзахисник Владислав Приймак розповів: «Тренери одразу нам сказали, що перші два тижні потрібно буде потерпіти, адже навантаження дають великі. Можу сказати, що ми з усім справляємося. Тренуємося і плавно підходимо до першої товариської гри. Зараз у складі є чимало потенційних новачків, бразильців, тренери мають багато роботи, переглядають їх. І, звичайно, українців також. Тому до першої офіційної гри ще є час визначитися зі складом. На цьому зборі ми зіграємо дев’ять контрольних ігор, тому до чемпіонату підійдемо в оптимальній формі».

dailylviv.com

До теми

14:52 25 жовтня 2021 р.

Канал «Сетанта Спорт» занурить вас у світ цікавих змагань

Серед глядачів є багато вболівальників спорту, і це стосується не лише футболу, а й інших, не менш захоплюючих дисциплін. Не всі люблять безпосередньо займатися боксом або легкою атлетикою, але переглядати змагання до вподоби майже кожній людині.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу