ФК «Львів» зіграє товариський матч із воїнами 24-ї бригади

16:20 7 грудня 2018 р.

Фото до новини


Фото: new.fclviv.com.ua

Футболісти зі «Львова» завітали до «Королівської піхоти» – 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила Сухопутних військ Збройних Сил України з Яворова на Львівщині.

В урочистостях з нагоди святкування 27-ї річниці Збройних Сил України взяли участь спортивний директор львівського клубу Сергій Дьомушкін, а також гравці «синьо-золотих левів» Сергій Петров та Богдан Друзь. До візиту долучився й перший заступник голови Федерації футболу Львівської області Ярослав Грисьо.

Він і гравці «Львова» привітали військовослужбовців зі святковим днем, відзначивши виключні мужність та героїзм воїнів, які щоденно борються за те, аби на теренах нашої держави панували мир та спокій. Бійці отримали в подарунок прапор ФК «Львів» та клубну атрибутику, а також футбольні м’ячі.

Учасники свята домовилися про майбутню зустріч між представниками львівського клубу та військовослужбовцями 24-ї бригади на футбольному полі у 2019 році. Про це повідомили на сторінці 24-ї окремої механізованої бригади в інтернет-мережі «Facebook», де також опублікували відео з місця події.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів