Етап «Autoslalom Champion Series» пройде у Львові

16:30 6 жовтня 2017 р.

  • 0
  • 759


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді опублікували програму Всеукраїнської чемпіонської серії з автомобільного слалому «Кубок Лева 2017».

У прес-службі Львівської міськради запевнили: «У неділю, 8 жовтня, на закритій площадці ТЦ «Метро» на вулиці Городоцькій (№300) пройде Всеукраїнська чемпіонська серія з автомобільного слалому «Кубок Лева 2017» (VI етап «Autoslalom Champion Series»). Організує її ГО «Автомобільний клуб «Мотор Груп» спільно з управлінням молоді та спорту Львівської міської ради. На його проведення з міського бюджету Львова спрямовано фінансову підтримку в сумі 11 000 гривень».

Організатори VI етапу «Autoslalom Champion Series» розповіли: «Всеукраїнська чемпіонська серія – це серія автомобільних перегонів класу автослалом, яка проходить на теренах нашої країни. Туди входить автослалом «фігурне водіння», «швидкісне маневрування» (перегони на час по розміченій стійками території (круті повороти, змійки, розвороти на 180 градусів заднім та переднім ходом тощо). Автослалом придумали для стимулювання підвищення навиків керування автомобілем, як професійних, так і простих водіїв.  У змаганнях візьмуть участь спортсмени зі Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Вінниці, Хмельницького, Києва».

«Програма змагань: з 11.00 до 13.00 – закінчення прийому заявок, реєстрація, передстартовий інструктаж, технічний та медичний контроль, тренувальні заїзди, з 13.00 до 13.30 – урочисте відкриття, з 13.30 до 17.00 – залікові заїзди (коротка та основна гонки), з 17.00 до 18.00 – нагородження переможців. Класи автомобілів: «FWD» – машини з переднім приводом, «RWD» – машини зі задніми приводом, «Любителі» – учасники на автомобілях з будь-яким приводом, які ніколи не були призерами чемпіонської серії з автомобільного слалому», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

15:00 16 липня 2018 р.

Бразильці працюють у «Львові» без вихідних

Головний тренер ФК «Львів» Жилмар запевнив: «Бразильці індивідуально працюватимуть, щоб наздогнати за рівнем готовності інших хлопців».

Рубрика: Спорт

  • 0
  • 339

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Як Дерев’янко будуватиме цифрову державу

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу