«Енергія» не зуміла вийти в еліт-раунд Кубка УЄФА

20:30 15 жовтня 2016 р.

Львів’яни програли в суботу угорцям з рахунком 2:3.

У Львові завершився груповий турнір Основного раунду Кубка УЄФА з футзалу (міні-футболу), в якому віце-чемпіон України – львівська «Енергія» – програла в суботу, 15 жовтня, в останньому турі угорському «Дьєру» й не зуміла потрапити в еліт-раунд змагань. Сьогоднішній матч завершився з рахунком 2:3.

Угорці двічі в цьому матчі виходили вперед, і двічі львів'яни порівнювали результат. Причому нічиєї команді господарів змагань вистачило б для потрапляння в двійку найсильніших і виходу в наступний еліт-раунд турніру.

Зокрема, на дев’ятій хвилині рахунок зрівняв Микола Грицина, а на 31-й – Тарас Кузь. У складі «Дьєра» – дубль на рахунку Міхала Сейдлера.

Вирішальний епізод у матчі стався на 37-й хвилині, коли влучного удару завдав Жайсон – 2:3. Таким чином, львів'яни програли другий матч з трьох на цьому турнірі і посіли третє місце, поступившись путівками до еліт-раунд «Дьйору» і словенському «Марібору».

Про це повідомили сьогодні, 15 жовтня, в інформаційній агенції УНІАН.