Директор «Арени Львів» Денис Ринський отримав нагороду в номінації «Управлінець року»

22:34 12 червня 2015 р.


Фото: arenalviv.com.ua

У медіа-центрі стадіону «Арена Львів» відбулась п’ята офіційна церемонія нагородження лауреатів програми «Люди Львова 2015».

Нагорода «Люди Львова» покликана відзначити людей, що роблять відчутний внесок у розвиток та створення позитивного іміджу Львівщини. Премією «Люди Львова» упродовж п’яти років відзначають найдостойніших підприємців, представників шоу- та медіа-бізнесу, благодійників, а також політиків і громадських діячів.

Зважаючи на цьогорічні виклики суспільства, програма «Люди Львова» була доповнена номінаціями за кращі громадські організації та волонтерські рухи, що допомагають фронту.  Кандидатури номінантів подавала громадськість, а найдостойніших переможців визначали незалежні експерти та громадськість шляхом голосування. Загалом було встановлено 10 номінацій, якими організатори відзначили громадських діячів, політиків, журналістів, бізнесменів тощо. 

У номінації «Управлінець року» перемогу отримав директор «Арени Львів» Денис Ігорович Ринський, який прокоментував свою відзнаку так: «Нагорода «Управлінець року» – це, без сумнівуЄ заслуга міцної управлінської команди «Арени Львів»! Кожен з працівників стадіону протягом року віддав усі сили і знання на користь розвитку «Арени», люди проявили велику мотивацію у досить непростих умовах, тому я по-справжньому щасливий, адже працюю у найкращому у світі колективі!».

Про це повідомили сьогодні, 12 червня, на сайті «Арени Львів».

dailylviv.com

До теми

20:56 9 травня 2021 р.

Дві останніх нічиїх львівських команд в УПЛ

Львів завершив чемпіонат на восьмій сходинці, набравши 29 залікових балів, а Рух, маючи 28 пунктів, посів десяту позицію у турнірній таблиці УПЛ.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу