Директор «Арени Львів» Денис Ринський отримав нагороду в номінації «Управлінець року»

22:34 12 червня 2015 р.

  • 0


Фото: arenalviv.com.ua

У медіа-центрі стадіону «Арена Львів» відбулась п’ята офіційна церемонія нагородження лауреатів програми «Люди Львова 2015».

Нагорода «Люди Львова» покликана відзначити людей, що роблять відчутний внесок у розвиток та створення позитивного іміджу Львівщини. Премією «Люди Львова» упродовж п’яти років відзначають найдостойніших підприємців, представників шоу- та медіа-бізнесу, благодійників, а також політиків і громадських діячів.

Зважаючи на цьогорічні виклики суспільства, програма «Люди Львова» була доповнена номінаціями за кращі громадські організації та волонтерські рухи, що допомагають фронту.  Кандидатури номінантів подавала громадськість, а найдостойніших переможців визначали незалежні експерти та громадськість шляхом голосування. Загалом було встановлено 10 номінацій, якими організатори відзначили громадських діячів, політиків, журналістів, бізнесменів тощо. 

У номінації «Управлінець року» перемогу отримав директор «Арени Львів» Денис Ігорович Ринський, який прокоментував свою відзнаку так: «Нагорода «Управлінець року» – це, без сумнівуЄ заслуга міцної управлінської команди «Арени Львів»! Кожен з працівників стадіону протягом року віддав усі сили і знання на користь розвитку «Арени», люди проявили велику мотивацію у досить непростих умовах, тому я по-справжньому щасливий, адже працюю у найкращому у світі колективі!».

Про це повідомили сьогодні, 12 червня, на сайті «Арени Львів».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:31 27 травня 2020 р.

Цьогорічний фінал Кубка України з футболу відбудеться у Львові

Фінал Кубка України сезону-2019/2020 відбудеться 8 липня у Львові. Відповідне рішення вчора було прийняте на виконкомі Української асоціації футболу під час обговорення поновлення футбольного сезону в країні.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу