Дві львів’янки стали чемпіонками юніорського Кубка світу з фехтування

15:56 7 січня 2024 р.

Збірна України перемогла почергово чотири команди.

Команда українських шпажисток, в складі якої є дві львів’янки, стала переможцем юніорського Кубка світу, який впродовж 4-5 січня відбувався в італійському місті Удіне. Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

Українська команда, яку представляють дві представниці Львівської академії фехтування Анна Максименко та Аліна Дмтрук, а також Емілі Конрад та Олександра Романова, виборола титул чемпіонок змагань з фехтування на шпагах. На шляху до «золота» українки здолали Китай (45:42), Угорщину (41:40) та Польщу (45:42), а у фіналі з мінімальною перевагою перемогли господарок доріжки італійок (33:32).

Востаннє українські шпажистки вигравали юніорський Кубок світу у 2017-му році в Фінляндії.