Доля львівських Карпат може вирішитися у суді Лондона

15:29 30 червня 2020 р.

Колишній власник 50% Карпат Петро Димінський і новий - Олег Смалійчук.

Колишній власник 50% Карпат Петро Димінський і новий - Олег Смалійчук.

Доки олігарх Коломойський не знатиме рішення британського суду щодо тримільярдного позову від Приватбанку, йому буде не до футбольного клубу "Карпати" зі Львова. Колись він уже зрікся "Дніпра".

Перенесений поєдинок УПЛ «Карпати» – «Маріуполь», цілком ймовірно, не відбудеться, як і наступні матчі львів’ян у чемпіонаті. Причина – брак необхідних коштів. Тритижневий виїзд (а саме у гостях карпатівці мали зіграти свої поєдинки через епідеміологічну ситуацію у Львові) обійдеться майже у півтора мільйони гривень. У клубу таких коштів нема.

Як відомо, власниками клубу є дві іноземні компанії – «Менділ Лімітед», яка віднедавна належить Олегу Смалійчуку, та «Крісал Холдінгс», що відповідно до документів, належить Каті Парпі.

«Олег Смалійчук тривалий час перебував в Києві і намагався зустрітися із представниками та власниками компанії «Крісал Холдінгс», аби викупити їхню частку клубу чи домовитися про спільне фінансування, – говорить виконавчий директор ФК «Карпати» Ростислав Ящишин. – Наскільки мені відомо, зустріч не відбулася. Також друга сторона жодним чином не реагувала на офіційні листи від Олега Смалійчука з ідентичними пропозиціями.

Не секрет, що в клубу були тривалі фінансові труднощі, ми рік виживали без фінансування. Зараз у «Карпат» буквально нема власних ресурсів та резервів для продовження життєдіяльності, всі можливі варіанти вичерпані. Необхідна солідна дотація, адже карантинні форс-мажори ніяким чином не можна було передбачити під час формування і так урізаного та скромного бюджету.

Після зміни власника компанії «Менділ Лімітед», Олег Смалійчук прилетів до Львова та оперативно закрив низку проблемних питань. Зараз боргів перед командою нема, більше того, гравці отримали матеріальне заохочення за проявлений характер у львівському дербі. Однак після відсутності діалогу з компанією «Крісал Холдінгс», Олег Смалійчук повідомив мене, що має можливість фінансувати клуб на свої 50%, оскільки є простим бізнесменом, а не олігархом. Відповідно, наразі у нас нема можливості виїхати на гру в Маріуполь. Дуже сподіваюся, що представники «Крісал Холдінгс» нарешті звернуть увагу на нашу проблему і вступлять у конструктивний переговорний процес».

Про це повідомив Інформаційний центр ФК «Карпати».

Компанію «Крісал Холдінгс» ЗМІ пов’язують з олігархом Ігорем Коломойським. У клубі "Карпати" жодного разу не згадують ім’я олігарха, обмежуючись терміном «другий інвестор».

Нагадаємо, що Верховний суд Великої Британії призначив розгляд позову Приватбанку проти колишніх акціонерів Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова на березень 2022 року. Про це повідомляє пресслужба Приватбанку.

"Очікується, що розгляд справи триватиме від 10 до 13 тижнів", – йдеться у повідомленні. За інформацією Приватбанку, всесвітній арешт активів Боголюбова та Коломойського залишиться у силі до моменту винесення рішення після завершення розгляду справи.

Міський голова Львова Андрій Садовий сьогодні заявив, що для міста важливо, щоб команда залишилася у вищоиу футбольному дивізіоні, але грошей місто "Карпатам" не дасть, бо не має такого законного права. Сьогодні "Карпати" на останній сходинці турнірної таблиці. А ФК "Львів" - на передостанньому.

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу