До гандбольних збірних України викликали вісьмох львів’янок

10:40 21 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської міськради

«Галичанки» змагаються між собою за Кубок Турчина

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 21 листопада,  що одразу вісім гандболісток львівської «Галичанки» перебувають на зборах в Конча-Заспі, де національна збірна України готується до відбіркового турніру до чемпіонату світу-2017. Це воротарки Єлизавета Гілязетдінова та Марія Гладун і польові гравці – Леся Смолінг, Наталія Воловник, Марина Коновалова, Наталія Стрюкова, Олена Косик, Наталія Сабова.

У рамках підготовки національна збірна 20-21 листопада бере участь у 20-му міжнародному турнірі «Кубок Турчина». На цьому турнірі гандболістки «Галичанки» змагаються між собою, адже їх розподілено у різні команди.

Крім «галичанок», які перебувають на зборі, на Кубку Турчина виступають ще троє їх одноклубниць – Тетяна Поляк, Ольга Василяка, Анастасія Баранович. Зокрема, за національну збірну України грають Єлизавета Гілязетдінова, Леся Смолінг та Наталія Воловник, а за збірну клубів України – Марія Гладун, Наталія  Сабова, Марина Коновалова, Олена Косик, Наталія Стрюкова, Тетяна Поляк і знову-таки Єлизавета Гілязетдінова. У складі юніорської збірної України Кубок Турчина виборюють Ольга Василяка та Анастасія Баранович.

За Кубок Турчина, крім українських команд, змагається й збірна Азербайджану. Зокрема, голкіпер «Галичанки» Єлизавета Гілязетдінова грає у незвичному форматі – їй доводиться захищати ворота двох команд - національної збірної та збірної клубів України.

В очному протистоянні цих команд Єлизавета один тайм грає за збірну клубів України, а інший тайм – за національну збірну. Єлизавета Гілязетдінова розповіла: «У моїй практиці гра за дві команди – вперше, тому мені дуже цікаво. У збірній клубів України – чудові задні гравці – гордість України, а в національній збірній – хороший захист, високі гандболістки, організований перехід. Мені за одну гру доводиться протистояти обом цим командам: ті, хто у першому таймі були твоєю командою, у другому таймі стають вже суперницями. Це дуже хороший досвід для мене». 

Розклад ігор у київському Палаці спорту: 20 листопада о 14.00 – збірна Азербайджану – юніорська збірна України, о 16.30 – збірна України – збірна клубів України, 21 листопада о 16.00 – матч за третє місце, о 18.00 – матч за перше місце.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини