Львівським курсантам-першокурсникам влаштували спортивне свято

11:40 15 серпня 2016 р.


Фото: asv.gov.ua

У Національній академії сухопутних військ запевнили: «Усі команди-переможниці, а також найкращі курсанти в індивідуальному заліку, отримали від керівництва табірного збору первинної військово-професійної підготовки заслужені нагороди».

«Для курсантів-першокурсників провели спортивне свято», – повідомили сьогодні, 15 серпня, в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також розповіли подробиці:

«На базі Центрального містечка Міжнародного Центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулось спортивне свято серед курсантів-першокурсників, які проходять курс первинної військово-професійної підготовки. Згідно із програмою змагань, майбутні офіцери визначали кращих в естафеті 6×400 метрів, воєнізованій естафеті, підйомі обертом на перекладені, підтягуванні, згинанні та розгинанні рук в упорі на брусах, а також у грі з шахів, волейболі та перетягуванні канату.

Боротьба у всіх видах була дуже напруженою, особливо у перетягуванні канату, де з самого початку змагання фаворита визначити було надзвичайно важко. Під час кожної сутички учасники змагання буквально викладали останні сили, аби вирвати жадану перемогу.

За підсумками спортивного свята почесне третє місце зайняли спортсмени 1-ї роти факультету бойового застосування військ. Друге місце вибороли курсанти 4-ї роти факультету ракетних військ і артилерії, а лаври переможця отримали представники 3-ї роти факультету ракетних військ і артилерії.

Усі команди-переможниці, а також найкращі курсанти в індивідуальному заліку, отримали від керівництва табірного збору первинної військово-професійної підготовки заслужені нагороди зі солодких подарунків. Згодом в клубі Центрального містечка Міжнародного центру миротворчості та безпеки відбувся концерт, який для військовослужбовців 93-ї бригади, 184-го Навчального центру та курсантів-першокурсників, які проходять курс первинної військово-професійної підготовки, подарували творчі колективи Пустомитівського району Львівської області.

У ході концерту артисти продемонстрували чудове виконання українських мелодій, пісень та гуморесок. А впродовж концерту серед глядачів панувала весела та невимушена атмосфера справжнього свята. Наприкінці концерту заступник начальника табірного збору по роботі з особовим складом підполковник Олександр Юрчук від імені всіх глядачів подякував артистам, а глядачі влаштували митцям овацію, подарували квіти і отримали обіцянку нових зустрічей».

Про це повідомили сьогодні, 15 серпня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фоторепртаж зі споритивного свята.

dailylviv.com

До теми

15:16 12 січня 2022 р.

Обрали президента і віцепрезидентів Федерації боксу Львівщини. Прізвища

Учора, 11 січня, на позачерговій звітновиборчій конференції Львівської обласної федерації боксу відбулись вибори президента. Делегати одноголосно підтримали кандидатуру заслуженого працівника фізичної культури Олександра Павельця.

Рубрика: Спорт

19:05 29 грудня 2021 р.

Львівські спорстмени Вергелес, Старікова і Горуна заробили найбільше преміальних

Нагородження кращих спортсменів здійснюється відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 18 квітня 2017 року №299/0/5-17 «Про призначення та виплату грошових винагород спортсменам Львівської області з олімпійських видів спорту».

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу