Депутати ЛМР затвердили зміни в проекті будівництва спорткомплексу

21:32 25 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

У прес-службі ЛМР запевнили: «До серпня наступного року планують завершити розробку проекту і до кінця 2018 року розпочати будівельні роботи».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 25 січня: «На сесії прийняли рішення «Про затвердження змін до містобудівної документації «План зонування території Львова (зонінг)»: Том 1. Частина 1. Базове зонування. Загальна пояснювальна записка; Том 1. Частина 2. Зонування Сихівського району; Том 1. Частина 6. Зонування Личаківського району».

У міськраді пояснили: «У процесі роботи управління архітектури та урбаністики було виявлено помилки технічного характеру в містобудівній документації «План зонування території м. Львова (зонінг) Том 1. Частина 1. Базове зонування. Загальна пояснювальна записка». Проектом ухвали внесли зміни в частині технічних показників забудови земельної ділянки. На цій ділянці місто планує збудувати новий сучасний спорткомплекс».

У прес-службі ЛМР нагадали: «У 2017 році було проведено Всеукраїнський архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію спортивного комплексу в житловому масиві «Сихів». Переможцем конкурсу стала ТАМ «Кудін». Відтак до серпня наступного року планують завершити розробку проекту і до кінця 2018 року розпочати будівельні роботи».

У міськраді також запевнили: «Проект-переможець пропрацьований дуже добре і видно, що технологія самих планів є добре знайома архітектору. Тут добре опрацьована конструктивна схема з конкретними пропозиціями».

У прес-службі ЛМР також розповіли: «Поза завданням цей проект запропонував рішення використати дах цієї споруди як гірку, де можна кататися на санках і різних видах нартів. Таке рішення навіть дає можливість професійно навчатися гірськолижному спорту. У теплий період року автори запропонували робити дах зі штучного покриття, щоб навіть влітку цю локацію можна було використовувати для катання».

У міськраді також поінформували: «Автор розмістив по осі північ-південь об’єкти згідно з вимогами спортивних майданчиків. Йому вдалося вмістити чотири спортивні майданчики з одної сторони вулиці, а з іншої він розмістив універсальне поле. Фактично, об’єкт обладнаний всіма функціями, які були потрібні. Зали різних ігор розмістили у цьому проекті в один ряд вздовж, але фактично два об’єми розміщені у двох рівнях».

У прес-службі ЛМР також повідомили: «Перший об’єм – рецепція і всі роздягальні, а також дворівневі зали у найвищій частині. Це дало можливість компактно все розташувати. Журі дуже сподобалося рішення по розділенню цих функцій і запропоновані інженерні мережі, які передбачають використання інфрачервоних панелей, які у високих приміщеннях дуже добре працюють і можуть відмикатися по окремості: якщо грає лише один зал, то інші можуть не обігріватися, що дозволяє в майбутньому багато економити. Така система опалення не вимагає дуже добре ізольованого фасаду, тому витрати на фасад теж у кошторисі будуть менші. Попри це автор також застосував на фасадах недорогий і легкий матеріал – полікарбонат, який є значно дешевший і легший, ніж скло, що також полегшить конструктив і виконання проекту».

«Журі дуже сподобалася простота форм: лаконічність, простота конструктивної схеми і можливість сегментованої реалізації цього об’єкту. Спортивний комплекс передбачено для використання п’ятьма федераціями дитячого та дитячо-юнацького спорту – регбі, гандболу, баскетболу, волейболу й водного поло», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини