Бразилець зі «Шахтаря» тренував у Львові дітей

19:42 3 листопада 2019 р.


Фото: ukrinform.ua

«Parimatch Foundation» та «Shakhtar Social» презентували свій спільний проект у Львові.

Про це повідомили в неділю, 3 листопада, в агенції новин «Укрінформ», де також розповіли: «Parimatch Foundation» та  «Shakhtar Social» спільно запустили заняття з футболу для 120 дітей з інвалідністю в рамках роботи своїх проектів – відповідно «Так, я можу» і «Давай, грай!». 2 листопада відкриття проекту відбулося у Львові на території школи №95».

«У заході взяли участь гравець «Шахтаря» Вітао й представники «Parimatch Foundation». Спортивна зала зібрала три десятки дітей, які хотіли грати в футбол. Футболіст клубу провів з дітьми тренування, показав кілька секретів футбольної майстерності, роздав автографи й зробив яскраві фото», – поінформували також в агенції новин.

«Дітлахи з радістю грали з Вітао й намагалися забити м’яча, як справжні форварди. Батьки дітей відзначили, що подібні заходи дуже позитивно впливають на фізичний й емоційний розвиток особистості. Такі тренування будуть проходити в школі впродовж усього року», – розповіли також в агенції новин.

«Школа №95 з 1993 року започаткувала інклюзивну освіту, а з 1999 року бере участь у програмі «Інтеграція дітей з особливими потребами».  Сьогодні в школі навчаються 60 дітей з такими особливостями як глухота, порушення слуху, синдром Дауна, аутизм, затримка психічного розвитку», – повідомили також в агенції новин.

Директор школи Юрій Моклович відзначив недостатню кількість педагогічного складу в інклюзивній освіті й важливу соціальну роль подібних заходів. Відтак, він зазначив:  «Вважаю впровадження цього проекту дуже важливим для наших дітей, адже футбол – це спорт №1 у світі. Дякую організаторам, що надали можливість займатись футболом нашим дітям та запросили кваліфікованого тренера».

«Про важливість підтримки таких ініціатив висловився й представник «Parimatch Foundation» в Україні Вадим Місюра: «Для «Parimatch Foundation» розвиток спорту для дітей з інвалідністю є надзвичайно важливим напрямом діяльності.  І ми раді сьогодні продовжити естафету тренувань у Львові в рамках нашої програми «Так, я можу!».  Впевнений, що такі інклюзивні тренування допоможуть соціалізувати дітей у суспільне життя».

«Директор «Shakhtar Social» Інна Хмизова прокоментувала розвиток партнерства: «У наших фондів спільна мета розвитку футболу. Ми створюємо необхідні умови, щоб діти, незалежно від фізичних і ментальних здібностей, могли розвиватися фізично. З тренерами, необхідним сучасним обладнанням, а головне – безкоштовно».

«У рамках роботи проекту передбачено, що майстер-класи за участю гравців першої команди «Шахтаря» пройдуть в кожному з чотирьох містах – Харкові, Києві, Полтаві та Львові. У містах будуть функціонувати ві групи по 15 дітей з ментальними та фізичними вадами розвитку. Полтава та Львів приєдналися  до проекту вперше».

Укрінформ

До теми

11:45 28 червня 2022 р.

У Стрию відкрили відремонтований за 30 млн грн стадіон Сокіл: що зробили

Учора, 27 червня, у Стрию відкрили стадіон «Сокіл». Його модернізували за кошти обласного бюджету в межах реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на 2021-2025 роки та співфінансування із бюджету Стрийської територіальної громади у 2021 році.

Рубрика: Спорт

20:57 5 червня 2022 р.

Українська збірна з футболу не поїде на фінал ЧС-2022 у Катарі

Збірна України у Кардіффі програла господарям поля - команді Уельсу - з рахунком 0:1 у кваліфікаційному матчі за право взяти участь у фінальній частині чемпіонату світу з футболу у Катарі.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу