Бразилець зі «Шахтаря» тренував у Львові дітей | Новини Львова

Бразилець зі «Шахтаря» тренував у Львові дітей

19:42 3 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: ukrinform.ua

«Parimatch Foundation» та «Shakhtar Social» презентували свій спільний проект у Львові.

Про це повідомили в неділю, 3 листопада, в агенції новин «Укрінформ», де також розповіли: «Parimatch Foundation» та  «Shakhtar Social» спільно запустили заняття з футболу для 120 дітей з інвалідністю в рамках роботи своїх проектів – відповідно «Так, я можу» і «Давай, грай!». 2 листопада відкриття проекту відбулося у Львові на території школи №95».

«У заході взяли участь гравець «Шахтаря» Вітао й представники «Parimatch Foundation». Спортивна зала зібрала три десятки дітей, які хотіли грати в футбол. Футболіст клубу провів з дітьми тренування, показав кілька секретів футбольної майстерності, роздав автографи й зробив яскраві фото», – поінформували також в агенції новин.

«Дітлахи з радістю грали з Вітао й намагалися забити м’яча, як справжні форварди. Батьки дітей відзначили, що подібні заходи дуже позитивно впливають на фізичний й емоційний розвиток особистості. Такі тренування будуть проходити в школі впродовж усього року», – розповіли також в агенції новин.

«Школа №95 з 1993 року започаткувала інклюзивну освіту, а з 1999 року бере участь у програмі «Інтеграція дітей з особливими потребами».  Сьогодні в школі навчаються 60 дітей з такими особливостями як глухота, порушення слуху, синдром Дауна, аутизм, затримка психічного розвитку», – повідомили також в агенції новин.

Директор школи Юрій Моклович відзначив недостатню кількість педагогічного складу в інклюзивній освіті й важливу соціальну роль подібних заходів. Відтак, він зазначив:  «Вважаю впровадження цього проекту дуже важливим для наших дітей, адже футбол – це спорт №1 у світі. Дякую організаторам, що надали можливість займатись футболом нашим дітям та запросили кваліфікованого тренера».

«Про важливість підтримки таких ініціатив висловився й представник «Parimatch Foundation» в Україні Вадим Місюра: «Для «Parimatch Foundation» розвиток спорту для дітей з інвалідністю є надзвичайно важливим напрямом діяльності.  І ми раді сьогодні продовжити естафету тренувань у Львові в рамках нашої програми «Так, я можу!».  Впевнений, що такі інклюзивні тренування допоможуть соціалізувати дітей у суспільне життя».

«Директор «Shakhtar Social» Інна Хмизова прокоментувала розвиток партнерства: «У наших фондів спільна мета розвитку футболу. Ми створюємо необхідні умови, щоб діти, незалежно від фізичних і ментальних здібностей, могли розвиватися фізично. З тренерами, необхідним сучасним обладнанням, а головне – безкоштовно».

«У рамках роботи проекту передбачено, що майстер-класи за участю гравців першої команди «Шахтаря» пройдуть в кожному з чотирьох містах – Харкові, Києві, Полтаві та Львові. У містах будуть функціонувати ві групи по 15 дітей з ментальними та фізичними вадами розвитку. Полтава та Львів приєдналися  до проекту вперше».

Укрінформ

Коментарі(0)

До теми

17:52 3 липня 2020 р.

У Винниках не буде футболу

Матч 22 туру «Рух» - «Металург» перенесено через COVID-19. У футболістів запорізького клубу виявили COVID-19.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу