Бразилець зі «Шахтаря» тренував у Львові дітей

19:42 3 листопада 2019 р.


Фото: ukrinform.ua

«Parimatch Foundation» та «Shakhtar Social» презентували свій спільний проект у Львові.

Про це повідомили в неділю, 3 листопада, в агенції новин «Укрінформ», де також розповіли: «Parimatch Foundation» та  «Shakhtar Social» спільно запустили заняття з футболу для 120 дітей з інвалідністю в рамках роботи своїх проектів – відповідно «Так, я можу» і «Давай, грай!». 2 листопада відкриття проекту відбулося у Львові на території школи №95».

«У заході взяли участь гравець «Шахтаря» Вітао й представники «Parimatch Foundation». Спортивна зала зібрала три десятки дітей, які хотіли грати в футбол. Футболіст клубу провів з дітьми тренування, показав кілька секретів футбольної майстерності, роздав автографи й зробив яскраві фото», – поінформували також в агенції новин.

«Дітлахи з радістю грали з Вітао й намагалися забити м’яча, як справжні форварди. Батьки дітей відзначили, що подібні заходи дуже позитивно впливають на фізичний й емоційний розвиток особистості. Такі тренування будуть проходити в школі впродовж усього року», – розповіли також в агенції новин.

«Школа №95 з 1993 року започаткувала інклюзивну освіту, а з 1999 року бере участь у програмі «Інтеграція дітей з особливими потребами».  Сьогодні в школі навчаються 60 дітей з такими особливостями як глухота, порушення слуху, синдром Дауна, аутизм, затримка психічного розвитку», – повідомили також в агенції новин.

Директор школи Юрій Моклович відзначив недостатню кількість педагогічного складу в інклюзивній освіті й важливу соціальну роль подібних заходів. Відтак, він зазначив:  «Вважаю впровадження цього проекту дуже важливим для наших дітей, адже футбол – це спорт №1 у світі. Дякую організаторам, що надали можливість займатись футболом нашим дітям та запросили кваліфікованого тренера».

«Про важливість підтримки таких ініціатив висловився й представник «Parimatch Foundation» в Україні Вадим Місюра: «Для «Parimatch Foundation» розвиток спорту для дітей з інвалідністю є надзвичайно важливим напрямом діяльності.  І ми раді сьогодні продовжити естафету тренувань у Львові в рамках нашої програми «Так, я можу!».  Впевнений, що такі інклюзивні тренування допоможуть соціалізувати дітей у суспільне життя».

«Директор «Shakhtar Social» Інна Хмизова прокоментувала розвиток партнерства: «У наших фондів спільна мета розвитку футболу. Ми створюємо необхідні умови, щоб діти, незалежно від фізичних і ментальних здібностей, могли розвиватися фізично. З тренерами, необхідним сучасним обладнанням, а головне – безкоштовно».

«У рамках роботи проекту передбачено, що майстер-класи за участю гравців першої команди «Шахтаря» пройдуть в кожному з чотирьох містах – Харкові, Києві, Полтаві та Львові. У містах будуть функціонувати ві групи по 15 дітей з ментальними та фізичними вадами розвитку. Полтава та Львів приєдналися  до проекту вперше».

Укрінформ

До теми

18:45 16 червня 2021 р.

У Самборі ветерани київського Динамо відкривали стадіон імені Лева Броварського

З нагоди завершення реконструкції тут організували спортивне свято: місцева команда ФК «Самбір» зіграла з зірками українського футболу, ветеранами київського «Динамо».

Рубрика: Спорт

11:54 15 червня 2021 р.

Строєва підготовка, метання гранат: на Львівщині розпочалась військово-патріотична гра

У селі Кам’янка стартував ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”), участь у якому беруть хлопці та дівчата до 17 років.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу