Боксер зі Львова виборов ліцензію чемпіонату світу

14:20 21 червня 2017 р.

У Харкові триває європейська першість з боксу, на якій спортсмени виборюють право на участь у цьогорічному чемпіонаті світу.

За підсумками п'яти днів змагань вісім українців стали володарями «перепустки» на світову першість, яка наприкінці літа відбудеться в Гамбурзі. Зокрема, ліцензію на участь у чемпіонаті виборов і представник Львівщини – Назар Куротчин.

У п'ятницю, 23 червня, учасники змагань проведуть півфінальні бої, а в суботу, 24 червня, розіграють медалі у всіх вагових категоріях. Про це повідомили сьогодні, 21 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

До теми

22:21 18 квітня 2021 р.

Футбольна УПЛ: Рух - останній, Львів - третій знизу

З 16 по 18 квітня пройшли матчі 22-го туру чемпіонату України. У центральному матчі туру "Динамо" здолало "Шахтар" і на 10 очок відірвалося від "гірників" в чемпіонській гонці.

Рубрика: Спорт

12:02 5 квітня 2021 р.

Найсильніші в Україні рукоборці живуть на Львівщині

У суботу, 5 квітня, у Полтаві завершився чемпіонат України з армспорту серед молоді, юнаків та юніорів. Для участі у цих змаганнях управління молоді та спорту скерувало 26 найкращих армреслерів області.