6-11 травня на Львівщині відбудеться етап Кубка світу з авіамодельного спорту

17:05 3 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, в селі Великий Дорошів Жовківського району, відбудеться етап Кубку світу «Vilga Cup 2015» з авіамодельного спорту в класах радіокерованих моделей «F3J» (радіокеровані планери), «F5J» (радіокеровані планери з електродвигуном) та «F3K» (радіокеровані метальні планери).

У прес-службі облдержадміністрації повідомили повідомили сьогодні, 3 квітня, «Щоденному Львову» :

«6-11 травня 2015 року в селі Великий Дорошів, Жовківського району Львівської області, відбудеться етап Кубку світу «Vilga Cup 2015» з авіамодельного спорту в класах радіокерованих моделей «F3J» (радіокеровані планери), «F5J» (радіокеровані планери з електродвигуном) та «F3K» (радіокеровані метальні планери). За попередніми заявками, наразі зголосилося понад 130 спортсменів із 13 країн світу, зокрема збірні: Азербайджану, Італії, Кіпру, Казахстану, Нової Зеландії, Німеччини, Польщі, Росії, Словаччини, Словенії, Сполучених Штатів Америки, Чехії та України.

Збірну команду України представлятимуть спортсмени з Дніпропетровської, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Харківської, Чернігівської областей України та міста Києва. Змагання відбуватимуться під егідою Міністерства молоді та спорту України, Міжнародної авіаційної федерації та Федерації авіамодельного спорту України за активного сприяння управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Жовківської райдержадміністрації, Великодорошівської сільської ради».

dailylviv.com

До теми

20:56 9 травня 2021 р.

Дві останніх нічиїх львівських команд в УПЛ

Львів завершив чемпіонат на восьмій сходинці, набравши 29 залікових балів, а Рух, маючи 28 пунктів, посів десяту позицію у турнірній таблиці УПЛ.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу