27 серпня у Львові долучаться до Всеукраїнського велопробігу

12:40 18 серпня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Щосуботи в шести містах України відбуватимуться велопробіги у форматі естафет.

«6 серпня в Україні стартувала соціальна ініціатива – велопробіг «Велика країна на великах!». Велопробіг за підтримки компанії «Нова пошта» та управління молоді, сім'ї та спорту Львівської міськради ставить за мету привернути увагу суспільства, особливо бізнес-сектора, і закликає інші компанії робити свій внесок та підтримувати велосипедистів в усіх містах України. Щосуботи у шести містах України відбуватимуться велопробіги у форматі естафет», – повідомили сьогодні, 18 серпня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Першим кроком стало встановлення біля поштових відділень «Нова пошта» велопарковок, розроблених спільно з велоасоціацією велосипедистів. А відтепер, щосуботи, в шести великих містах країни проходитимуть велопробіги у форматі естафет. Зокрема, 20 серпня – у Одесі, 27 серпня – у Львові, 3 вересня – у Харкові, 10 вересня – у Києві. Організатори зазначають:

«З кожним роком велосипеди в Україні, як і в усіх європейських країнах, стають дедалі популярним та актуальним видом транспорту. Сьогодні це не просто спорт чи дозвілля – для тисяч людей це найбільш зручний спосіб дістатись місця призначення, чи-то навчальний заклад, офіс, магазин чи пікнік за містом.

Разом з тим, все більш очевидною стає проблема відсутності відповідної якісної велоінфраструктури. Кожен день велосипедисти України стикаються з практично повною відсутністю велодоріжок,  нестачею велопарковок в громадських місцях, а також з низьким рівнем велокультури загалом.

За останні кілька років суспільна свідомість вийшла на новий рівень. Ми, нарешті, зрозуміли, що настав час брати ситуацію в свої руки, адже велоспорт – це здоров’я та комфорт нації.

Поєднуючи всі регіони країни, від міста до міста, від одних учасників до інших, переходитиме прапор-естафета. Ми запрошуємо усіх, кому не байдужі проблеми велосипедного руху, приїхати і приєднатися до велопробігу в своєму місті!». Начальник управління молоді, сім’ї та спорту Володимир Шнайдер зазначив: «Чудова можливість об’єднати велосипедистів з усієї України, море вражень,  обміндосвідом та багато різних можливостей відкривається для учасників цього заходу, тому Львів радо підтримує дану ініціативу».

dailylviv.com

До теми

15:16 12 січня 2022 р.

Обрали президента і віцепрезидентів Федерації боксу Львівщини. Прізвища

Учора, 11 січня, на позачерговій звітновиборчій конференції Львівської обласної федерації боксу відбулись вибори президента. Делегати одноголосно підтримали кандидатуру заслуженого працівника фізичної культури Олександра Павельця.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу