21-27 жовтня у Львові відбудеться відкритий чемпіонат України з кульової стрільби

11:18 21 жовтня 2015 р.

Олімпійська чемпіонка з кульової стрільби Олена Костевич

Олімпійська чемпіонка з кульової стрільби Олена Костевич
Фото: ipukr.com

У спортивно-стрілецькому комплексі навчально-спортивної бази літніх видів спорту міністерства оборони змагатимуться понад 200 кращих спортсменів нашої країни.

«Упродовж 21-27 жовтня в спортивно-стрілецькому комплексі навчально-спортивної бази літніх видів спорту міністерства оборони України триватиме відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової у вправах з пневматичної зброї», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«У змаганнях візьмуть участь понад 200 кращих спортсменів країни, які представлятимуть збірні команди з 15 областей України. Про це повідомила заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба.

Ці змагання є одним із етапів відбору кандидатів до складу національної збірної команди України, яка братиме участь в подальшій підготовці до відбіркових змагань та боротьбі за право участі у чемпіонаті Європи зі стрільби кульової у вправах з пневматичної зброї. Чемпіонат Європи, нагадаємо, відбудеться 22-28 лютого 2016 року у місті Дьор в Угорщині».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів