19 вересня стартує ХІІ велопроща Львів-Страдч-Крехів

23:40 18 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Початок руху колони – о 8.30.

«19-20 вересня 2015 року Львівське обласне Товариство українських студентів-католиків «Обнова», спільно з Молодіжною організацією «Добрий Пастир» та громадським формуванням «Скеля», в рамках Єдиного молодіжного простору, традиційно організовує велопрощу Львів-Страдч-Крехів», – повідомили «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли:

«Тема цьогорічної прощі – «Блаженні чисті серцем...» (Мт. 5,8). Як сказав Папа Франциск, без очищеного серця не можна мати по-справжньому чистих рук і вуст, які промовляють щирі слова любові, милосердя та пробачення. Зараз ми переживаємо тяжкі часи, де біль, ненависть, жорстокість підкрадаються до нас, змінюють наші думки та часто й дії. Особливо зараз потребуємо очищення та сторожі для наших сердець, щоб не допустити туди зло. Тож усіх запрошують у дводенну мандрівку очищення нашого внутрішнього світу від всього зайвого, щоб таки зустріти Всевишнього і бачити Його в своєму житті та в подіях навколо нас.

Зустріч – о 7.00 на Святій Літургії в храмі Пресвятої Євхаристії, реєстрація – о 8.00, початок руху колони – о 8.30. Маршрут прощі: Львів – Рясна-Руська – Ямельня – Страдч – Розточчя – Великий європейський вододіл – Крехів – Брюховичі – Львів (це близько 60 км). Ночівля – в монастирі, зранку у неділю Свята Літургія, похід до джерела та дорога додому на велосипедах.

Зі собою обов'язково треба мати: велосипед, запасні камери для коліс, намет (за можливості), спальник, карімат, дощовик, теплий одяг, аптечку, молитовник і сухий пайок (харчувати будуть в Крехові: вечеря і сніданок). Важкі речі буде перевозити машина.

Колону супроводжуватиме МНС та медики. Благодійна пожертва – 40 гривень. Додаткова інформація – 096 71 16 898 (Ірина), 093 13 42 164 (Віталій)».

dailylviv.com

До теми

17:25 12 жовтня 2021 р.

Львів: Україна та Боснія і Герцеговина починають вирішувати долю другого місця у групі D

Сьогодні у Львові на «Арені Львів» відбудеться поєдинок відбору ЧС-2022 у групі D, в якому збірна України прийматиме команду Боснії і Герцеговини (початок зустрічі — о 21.45).

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу