15-річна львів’янка пройшла збори жіночих збірних України з футболу

11:20 2 липня 2017 р.


Фото: ffu.ua

Голкіпер «Карпат» Анна-Марія Крищишин взяла участь у навчально-тренувальному зборі воротарів усіх національних футбольних жіночих збірних команд України в містечку Щасливе.

15-річна Анна-Марія Крищишин не вперше отримала виклик до національної збірної України. Головний тренер юних футболісток львівських «Карпат» Надія Чайка зазначила: «Звісно, для молодих воротарів великий плюс набиратися досвіду серед голкіперів національної збірної та чемпіонату Вищої ліги. Федерація нещодавно почала проводити подібні збори, де викликають юних молодих воротарів різних команд з України». 

Натомість Анна-Марія Крищишин розповіла: «Збори пройшли успішно. Дівчата мали по два тренування в день. Окрім фізичних вправ, увагу приділяли техніко-тактичним діям та моделювали різні ігрові ситуації на полі. Також дівчата працювали над теорією. Ми жили неподалік Києва, у Щасливому. Дуже рада, що мені випала можливість поїхати на цей збір. Ми були поділені на дві групи: старші і молодші. Я входила до молодших. Після тренувань, ми мали змогу побачити як тренуються старші» .

Про це повідомили сьогодні, 2 липня, в інформаційному центрі ФК «Карпати».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу