10 жовтня у Львові проведуть фестиваль активного відпочинку «Gorgany outdoor mini-fest»

12:28 7 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: dyvys.info

У суботу на Чортових скелях кожен зможе позмагатися або спробувати себе у скелелазінні, спортивному орієнтуванні, на слеклайні й «boulder-table» та здійснити подорож у часі під час конкурсу на найкращий ретро-табір

«10 жовтня з 11:00 до 18:00 у Львові на Чортових скелях відбудеться «Gorgany outdoor mini-fest. Львів». Кожен із відвідувачів матиме можливість активно відпочити та цікаво провести свій вихідний день», – повідомили сьогодні, 7 жовтня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також поінформували:

«І як зазначають організатори, їхати далеко зовсім не потрібно. На фестивалі кожен зможе позмагатися або спробувати себе у скелелазінні, спортивному орієнтуванні, на слеклайні та «boulder-table» (http://www.forum.gorgany.com/?p=10936), а також здійснити подорож у часі під час конкурсу на найкращий ретро-табір.

Організатори повідомляють: «Умови дуже прості: просите у ваших батьків, бабусь, дідусів старе туристичне обладнання: намети, рюкзаки, спальні мішки, казанки і створюєте свій ретро-табір, такий собі своєрідний музей старих речей. Якщо ще й знайдете туристичний одяг того часу – то ціни Вам не буде! Журі оцінить старання і отримаєте корисні призи від магазину туристичного спорядження Gorgany.com».

Розваги будуть не тільки для дорослих, але і для дітей: скелелазіння під наглядом досвідченого інструктора, легкоатлетичний майданчик та дитяча смуга перешкод. А якщо ще залишаться сили, то волейбол, фрізбі, бадмінтон, велоорієнтування для початківців саме те, що потрібно.

Можливість влаштувати пікнік на природі або й приготувати щось смачненьке у своєму власному ретро-таборі. Начальник управління молоді, сім’ї та спорту Володимир Шнайдер запевнив: «Це дуже хороша можливість провести свої вихідні весело та з користю. Чудово, коли батьки разом із дітьми мають змогу активно відпочити, де кожен зможе знайти якесь цікаве заняття для себе. Було б добре проводити такий фестиваль кожні вихідні».

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини