Звалище Львова негативно впливає на ґрунти

11:32 11 липня 2019 р.

  • 0
  • 759


Фото: zik.ua

Державна екологічна інспекція у Львівській області оприлюднила «Результати кризового моніторингу полігону ТПВ ЛКП «Збиранка» за перше півріччя 2019 року».

Спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції у Львівській області проводили кризовий моніторинг поверхневих вод та ґрунтів у зоні полігону твердих побутових відходів (ТПВ) ЛКП «Збиранка». Зокрема, в першому півріччі 2019 року відібрали 108 проб поверхневих вод та 48 об'єднаних проб ґрунту.

За результатами проведених лабораторних досліджень поверхневих вод виявлено перевищення граничнодопустимих концентрацій згідно культурно-побутових норм водокористування в меліоративному каналі у місці сходження обвідних каналів біля автодороги «Львів – Рава-Руська» на відстані приблизно один кілометрів від підніжжя полігону ТПВ за показниками «сухий залишок та хімічне споживання кисню».

За результатами проведених досліджень проб ґрунтів з’ясовано, що полігон ТПВ ЛКП «Збиранка» негативно впливає на ґрунти у зоні полігону. У відібраних пробах ґрунту виявлені перевищення забруднюючих речовин відносно фону за показниками: нітрати, хлориди, марганець, свинець, залізо, нафтопродукти, кадмій, цинк.

Про це повідомили в Державній екологічній інспекції у Львівській області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

10:10 18 вересня 2019 р.

У Карпатах випав сніг

На горі Піп Іван в Івано-Франківській області падає дрібний сніг.

Рубрика: Природа

  • 0
  • 942

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу