Звалище Львова негативно впливає на ґрунти

11:32 11 липня 2019 р.


Фото: zik.ua

Державна екологічна інспекція у Львівській області оприлюднила «Результати кризового моніторингу полігону ТПВ ЛКП «Збиранка» за перше півріччя 2019 року».

Спеціалісти відділу інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції у Львівській області проводили кризовий моніторинг поверхневих вод та ґрунтів у зоні полігону твердих побутових відходів (ТПВ) ЛКП «Збиранка». Зокрема, в першому півріччі 2019 року відібрали 108 проб поверхневих вод та 48 об'єднаних проб ґрунту.

За результатами проведених лабораторних досліджень поверхневих вод виявлено перевищення граничнодопустимих концентрацій згідно культурно-побутових норм водокористування в меліоративному каналі у місці сходження обвідних каналів біля автодороги «Львів – Рава-Руська» на відстані приблизно один кілометрів від підніжжя полігону ТПВ за показниками «сухий залишок та хімічне споживання кисню».

За результатами проведених досліджень проб ґрунтів з’ясовано, що полігон ТПВ ЛКП «Збиранка» негативно впливає на ґрунти у зоні полігону. У відібраних пробах ґрунту виявлені перевищення забруднюючих речовин відносно фону за показниками: нітрати, хлориди, марганець, свинець, залізо, нафтопродукти, кадмій, цинк.

Про це повідомили в Державній екологічній інспекції у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу