Завтра у Львові – загальноміське прибирання

17:42 27 березня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, у суботу, 28 березня, у рамках загальноміської кампанії з благоустрою міста «З нами місто розквітає» працівники структурних підрозділів ЛМР прибиратимуть парки.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 27 березня, «Щоденному Львову», 

«Завтра, 28 березня, у рамках загальноміської кампанії з благоустрою міста «З нами місто розквітає» працівники структурних підрозділів Львівської міської ради прибиратимуть парки Львова. Так, затверджений такий розподіл щодо прибирання зелених зон міста:

Регіональний ландшафтний парк «Знесіння»: апарат виконавчого комітету, департамент містобудування, управління екології та благоустрою, управління архітектури, управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин, правління державної реєстрації 

Парк «Високий Замок»: управління транспорту і зв'язку, управління інженерного господарства, юридичне управління, відділ у справах неповнолітніх 

Лісопарк «Зубра»: департамент економічної політики, управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій, управління економіки, управління «Дозвільний офіс»

Парк «Личаківський»: управління освіти, управління охорони здоров'я 

Парк імені Богдана Хмельницького: управління культури і туризму 

Парк імені Івана Франка: рганізаційне управління, архівний відділ

Парк «Залізна Вода»: управління комунальної власності, управління муніципальної дружини

Парк «Горіховий Гай»: департамент житлового господарства та інфраструктури, управління житлового господарства, управління капітального будівництва

ППСПМЗДЗ «Стрийський парк»: департамент фінансової політики, управління адміністрування місцевих та залучених фінансів, управління фінансів, управління контролю та аудиту

Музей «Личаківський цвинтар»: управління охорони історичного середовища, департамент розвитку

Парк «Піскові озера»: департамент «Адміністрація міського голови», управління інформаційної політики та зовнішніх відносин, управління внутрішньої політики, управління «Секретаріат ради»

Парк «Погулянка»: департамент гуманітарної політики, управління молоді, сім'ї та спорту, управління соціального захисту

Площа Ринок: адміністративно-господарське управління

Вулиця Коперніка, 21 а: управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

Також до проведення загальноміського прибирання у рамках кампанії з благоустрою міста «З нами місто розквітає!» залучені студенти, які проходять військове навчання в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Планується залучити 1520 осіб.

Нагадаємо, впродовж 19-26 березня в рамках кампанії «З нами місто розквітає» студенти вищих та професійно-технічних начальних закладів Львова прибирали парки «Скнилівський», «Високий Замок», «700-річчя», «Левандівський», парк Культури та відпочинку та вулицю Ярославенка (Яр з боку вулиці Панаса Мирного). Загалом до прибирання було залучено 700 осіб».

dailylviv.com

До теми

13:00 26 лютого 2021 р.

Держекоінспектори матимуть нагрудні відеокамери, щоб було видно їхню роботу

Держекоінспекція працює над закупівлею нагрудних камер для фіксації перевірок на підприємствах та забезпечення неупередженості та продуктивності інспекторів.

Рубрика: Природа

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу